Přehled insolvenčních návrhů za zadané období

Služba vypíše seznam návrhů splňujících zadané kritériá:

Od: Do: Stav:
Datum Stav/PDF SpZn RČ/IČ Osoba Adresa Přihláška PDF
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8008/2012 RČ 6653310411 Miroslava Tesárková Daliborka 3006/9, 79601 Prostějov 28.05.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 7976/2012 RČ 7512145421, IČ 73174645 Adam Hranoš 30.05.2012
25.05.2018 REORGANIZ INS 7967/2012 IČ 60869291 Jana Dirlbecková Ďáblická 902/2, 18600 Praha 8 25.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7957/2012 RČ 7405044867 David Kožiak U Požárníků 62/69, 79401 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 03.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7949/2012 RČ 7762090039 Radka Jandová Na Parcelích 81, 25228 Vonoklasy 29.10.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7946/2012 RČ 7903220083 Miroslav Janda Na Parcelích 81, 25228 Vonoklasy 29.10.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 7880/2012 RČ 8105282493 Josef Heka Pod Vrchem 525/62, 31200 Plzeň 26.06.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7864/2012 RČ 9157223504 Natálie Seidelová Komenského 656, 55203 Česká Skalice 07.05.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 7870/2012 RČ 8609025777 Jiří Gritner Vítězná 86, 78401 Červenka 14.06.2012
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7841/2012 RČ 7159143618 Petra Dominová Sušická 286/40, 32600 Plzeň-Slovany 23.10.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7818/2012 RČ 465817028 Božena Svobodová Skřivánek 199, 47114 Kamenický Šenov 23.07.2012
25.05.2018 KONKURS INS 7822/2012 RČ 7212070558 Marek Štěpánek Bolina 80, 25801 Vlašim 15.08.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7779/2012 RČ 7001125175, IČ 73930946 Petr Vrožina Masarykova 158, 73581 Bohumín - Nový Bohumín 09.05.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7754/2012 RČ 5556270511 Libuše Halásová 5. května 15, 36452 Žlutice 15.08.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 7658/2012 RČ 6406180748 Miroslav Schmied Třebovice , 56124 Třebovice 37 12.10.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7656/2012 RČ 6962054957 Milada Szkanderová 73991 Horní Lomná 28 24.05.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7598/2012 RČ 8109083312 Lukáš Rampach Dražkovická 1119, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí 23.10.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7610/2012 RČ 6262170024, IČ 46585125 Ivana Remiašová Družstevní 59/21, 75002 Přerov - Přerov III-Lověšice 02.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7588/2012 RČ 5704291263 Milan Daňhel Tržek 41, 57001 Tržek 28.05.2012
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7573/2012 RČ 6711191817 Václav Kunštátský Sportovní 778, 79841 Kostelec na Hané 23.01.2013
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7586/2012 RČ 7455122235 Jiřina Bódiová Sídliště 652, 35701 Rotava 03.05.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7581/2012 RČ 7112102250 René Bódi Sídliště 652, 35701 Rotava 03.05.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7568/2012 IČ 28706161 LKW TRANS s.r.o. Drážďanská 109/121, 40007 Ústí nad Labem 12.06.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7556/2012 RČ 8006186056 Marián Bodiš Bezručova 1144, 73581 Bohumín - Nový Bohumín 15.05.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7539/2012 RČ 7560281927 Jiřina Navrátilová J.A.Gagarina 1182, 36222 Nejdek 31.05.2012
22.05.2018 KONKURS INS 7492/2012 RČ 8511054277 František Čuma Hodějice 109, 68401 Slavkov u Brna 05.12.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 7482/2012 RČ 7402035421, IČ 64603971 Milan Gorol 17.04.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 7440/2012 RČ 7006157708, IČ 44971010 František Kovaliček Rooseveltova 2292/52, 66902 Znojmo 25.10.2012
23.05.2018 KONKURS INS 7465/2012 RČ 6312041758, IČ 11429461 Jaroslav Albrecht Vrbička 13, 44101 Vroutek 13.08.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7457/2012 RČ 7001074762 Jiří Kellner Zdeňka Nejedlého 1192, 67201 Moravský Krumlov 31.05.2012
18.05.2018 KONKURS INS 7421/2012 RČ 6808152362 Jurij Čistov Za farou 819/61, 15400 Praha - Slivenec 11.05.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7365/2012 RČ 506115207 Danuše Křenková Masarykovo nám. 1/1, 74101 Nový Jičín 28.06.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 7353/2012 RČ 7511181007 Jaroslav Kukal Družstevní 36, 28802 Krchleby 23.05.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7360/2012 RČ 460522429 Pavel Křenek Masarykovo nám. 1/1, 74101 Nový Jičín 28.06.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7331/2012 RČ 5603260190 Alfred Haas Nová Plánice 3, 34034 Plánice 03.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7322/2012 RČ 6908152317 Pavel Skřivánek Městský úřad 105, 39172 Sudoměřice u Bechyně 30.08.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7303/2012 RČ 8658190431 Lucie Hromasová Ovčáry 14, 27714 Ovčáry 13.06.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7262/2012 RČ 5903230971, IČ 42025851 Zdeněk Nevlud Štefánikova 1163/12, 74221 Kopřivnice 10.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7241/2012 RČ 536110098 Danuše Umanová Legerova 68, 28002 Kolín 01.06.2012
24.05.2018 KONKURS INS 7229/2012 RČ 7811084589 Jiří Vojtek Nádražní 304, 68734 Uherský Brod 30.07.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7231/2012 RČ 6710031317 Zdeněk Klement Blevice 4, 27328 Blevice 18.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 7213/2012 RČ 510401292 Petr Pur Svojsíkova 753, 28903 Městec Králové 11.06.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7169/2012 RČ 5655060653 Jiřina Ziková Kijevská 1711/11C, 56802 Svitavy - Předměstí 09.10.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7161/2012 RČ 7458231022 Věra Řeháková Nádražní 184, 50353 Smidary 27.04.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7165/2012 RČ 475406026 Miluška Kozáková Boženy Němcové 365, 54201 Žacléř 23.07.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7168/2012 RČ 8406094367 Vojtěch Valouch Zábřežská 1820/32, 78701 Šumperk 01.06.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7163/2012 RČ 7153242195, IČ 65556887 Barbora Sadovská Učňovská 122, 33842 Hrádek, Nová Huť 18.05.2012
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7115/2012 RČ 5961181523 Marie Žlotířová Velkomoravská 325/8, 77900 Olomouc - Povel 10.04.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7101/2012 RČ 6703011898 Jiří Bernreiter Sluneční 1031/7, 57101 Moravská Třebová - Předměstí 04.10.2012
18.05.2018 KONKURS INS 7056/2012 RČ 495904186 Ludmila Keňová Hutník 1451, 69801 Veselí nad Moravou 23.11.2012
22.05.2018 KONKURS INS 6992/2012 IČ 25311344 LARIA TREND s.r.o. Vrbátky 317, 69604 Svatobořice-Mistřín 04.07.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7000/2012 RČ 8953201015 Kateřina Šekmarová Vrátno 69, 29426 Skalsko 26.06.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6994/2012 RČ 8609092602 Stanislav Šekmar Vrátno 69, 29426 Skalsko 26.06.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6984/2012 RČ 7102125085 Daniel Koďousek Na Balkáně 562, 46841 Tanvald, Šumburk nad Desnou 23.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6966/2012 RČ 485518017 Eva Vaňková Zámecká 19, 54957 Teplice nad Metují 23.04.2012
24.05.2018 KONKURS INS 6959/2012 IČ 25714287 BASKO BANÁNY s.r.o. V Korytech , 10000 Praha 10 18.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6949/2012 RČ 435415157 Zdenka Kohoutová Malé náměstí 2006, 25601 Benešov 12.07.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 6950/2012 RČ 7255195475 Žaneta Hloušková Opavská 258, 74733 Oldřišov 23.04.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 6845/2012 RČ 7508255700 Miroslav Kalinec Nám. Svobody 29, 76811 Chropyně 24.09.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6838/2012 RČ 7055052730 Hana Ducháčová Tř.T.G.Masaryka 818, 47301 Nový Bor 24.05.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6828/2012 RČ 465311042 Eliška Mužíková 69124 Přibice 352 27.12.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6797/2012 RČ 7160230825 Šárka Chamrádová Nádražní čtvrť 70, 35133 Vojtanov 30.04.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6792/2012 RČ 7212050285 Tomáš Obermajer Líšná 97, 33808 Zbiroh 05.06.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6781/2012 RČ 5460032281 Věra Gerstnerová Polička - Lezník 70, 57201 Polička - Lezník 24.10.2012
23.05.2018 KONKURS INS 6746/2012 RČ 445827448 Věra Foltýnová Bratrská 50, 78353 Velká Bystřice 19.04.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 6716/2012 RČ 6156221489 Ilona Machová Fučíkova 54, 27301 Lhota 20.08.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6701/2012 RČ 7706050770 Petr Šťastný Chvalovice 3, 28802 Kovanice 18.05.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 6679/2012 RČ 8607042598 Josef Rozsívač Náměstí Míru 450, 53843 Třemošnice 04.10.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6677/2012 RČ 440930401 Milan Stuchlík Nábřeží 1354, 76361 Napajedla 27.06.2013
24.05.2018 VYRIZENA INS 6675/2012 RČ 8757260974 Jana Rozsívačová náměstí Míru 450, 53843 Třemošnice 04.10.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6671/2012 RČ 535111288 Marie Kratochvílová Okružní 2217, 47001 Česká Lípa 1 19.06.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6663/2012 RČ 8753161615 Vlasta Habichová Košetice 146, 39422 Pelhřimov 20.09.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6661/2012 RČ 531103116 Miloš Urban Skřivánčí 401/7, 74235 Odry 23.08.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 6646/2012 RČ 5909071344 Jaroslav Hanták Zdeňka Nejedlého 528, 33808 Zbiroh 05.12.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6644/2012 RČ 6901232195 Pavel Veleba Spořilov 369, 33828 Radnice 21.08.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6632/2012 RČ 7103043332 Jan Hrbek Věž 128, 58001 Havlíčkův Brod 15.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6636/2012 RČ 7252201770 Vladislava Karlíková Rokycanova 1, 34701 Tachov 10.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6633/2012 RČ 6207260829 Břetislav Karlík Rokycanova 1, 34701 Tachov 10.05.2012
23.05.2018 KONKURS INS 6617/2012 RČ 8260308672 Jana Hrudičková Sídliště 291, 34021 Janovice nad Úhlavou 24.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6599/2012 RČ 7901181805 Aleš Derfler Staré Sedliště 361, 34801 Staré Sedliště 22.08.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 6574/2012 RČ 5508092271 Jiří Horský Popradská 1328, 56201 Ústí nad Orlicí 01.10.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6564/2012 RČ 7311254731 Stanislav Čapoun Štítary 282, 67102 Šumná 06.08.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6560/2012 RČ 5654207251 Anna Hejnalová Cílkova 644/14, 14200 Praha 4-Kamýk 26.09.2012
22.05.2018 KONKURS INS 6521/2012 IČ 28442849 HB - Tech s.r.o. Na Výsluní 201/13, 11000 Praha 10 19.07.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6539/2012 RČ 6454120629 Marie Kordíková Zlatá 270, 33008 Zruč-Senec 02.05.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 6522/2012 RČ 480724095 Jan Pešek Růžová 3088/17, 43401 Most 29.06.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6516/2012 RČ 7906284243 Zdeněk Šimek V Humnech 1408, 68604 Kunovice 29.08.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6498/2012 RČ 6560300318 Marie Kandráčová Červená Voda 117, 56161 Červená Voda 18.10.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 6460/2012 RČ 6301312149 Bronislav Orság 79331 Světlá Hora - Dětřichovice 24 29.03.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6441/2012 RČ 8211042510 Jaroslav Agoszta Ringhofferova 468, 25168 Kamenice 31.07.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6439/2012 RČ 6653161757 Hana Mičíková Pecerady 65, 25741 Týnec nad Sázavou 26.04.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6397/2012 RČ 6903113800 Josef Kavlík Bezručova 35, 66601 Tišnov 27.06.2013
24.05.2018 KONKURS INS 6406/2012 IČ 25945840 BERIL - EXIM s.r.o. Vysokov 140, 54912 Vysokov 30.08.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6409/2012 RČ 5851291138, IČ 46318020 Miluše Polášková 02.04.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6393/2012 RČ 525203085 Eva Martincová Mandysova 1408/30, 50012 Hradec Králové - Nový Hradec Králové 18.05.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6340/2012 RČ 7208255439 Jiří Čeladník Francouzská 6017/61, 70800 Ostrava - Poruba 31.07.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 6319/2012 RČ 8304281051 Josef Malý Smetanova 283, 25088 Čelákovice 28.05.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6244/2012 RČ 6512120615 Zdeněk Kropek 78816 Sobotín - Rudoltice 4 24.05.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 6236/2012 RČ 7004083603 Robert Sklenář Rudník 124, 54372 Rudník 19.07.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6217/2012 RČ 6007311013, IČ 75285401 Petr Görner Sklářská 203, 41723 Košťany 26.03.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6117/2012 RČ 8203262683 Petr Kiml Národního odboje 794/15, 40003 Ústí nad Labem 28.05.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6094/2012 RČ 7158063143 Šárka Šatarová Duškova 485, 53351 Pardubice - Rosice 05.10.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6081/2012 RČ 7160045750 Božena Šustková Olomoucká 953, 75201 Kojetín, Kojetín I-Město 29.08.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 6066/2012 RČ 6860290987 Jarmila Polanská Hořín 116, 27601 Hořín 27.06.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6058/2012 RČ 6755037168 Alžběta Turtáková Krátká 125, 25070 Odolena Voda 10.04.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6032/2012 RČ 7508024678 František Šedivý Revoluční 738, 68501 Bučovice 08.06.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6024/2012 RČ 7812063589, IČ 73782971 Jan Petráš Okružní 1763/26, 73701 Český Těšín 11.05.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5983/2012 RČ 6456290269 Jana Malecová Šlikova 2003/16, 35002 Cheb 22.06.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5970/2012 RČ 6612310408 Jiří Zapletálek 79351 Břidličná - Vajglov 47 06.09.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5907/2012 RČ 7811022087 Josef Toman Masarykova 789/73, 31201 Plzeň 04.09.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 5875/2012 RČ 7458022429 Šárka Čmugrová Mikulášovice 73, 40779 Mikulášovice 17.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5840/2012 RČ 8201193682 Josef Sivák Semanínská 1976, 56002 Česká Třebová 04.09.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 5800/2012 RČ 8311103581 Jan Zvirotský Vítězná - Huntířov 2, 54463 Vítězná - Huntířov 01.06.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 5779/2012 RČ 6107140127 Martin Zuzánek Průmyslová 705/14, 50003 Hradec Králové 02.08.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5767/2012 RČ 6558081563 Renáta Pírková Běsno 55, 43986 Kryry 07.09.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5758/2012 RČ 6407170088 Andrej Čurij U Masokombinátu 699, 29306 Kosmonosy 10.05.2012
18.05.2018 KONKURS INS 5752/2012 RČ 7156155072, IČ 66697956 Martina Frajkowská 26.07.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5696/2012 RČ 8210279605 Gabriel Csordás Hlavná 299/114, 07643 Boťany 22.06.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5633/2012 RČ 8707274048 Jaroslav Toušek Jungmanova 301, 56501 Choceň 01.08.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5631/2012 RČ 5652190698 Eva Kováčová Počerny 110, 36017 Karlovy Vary-Počerny 16.04.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5568/2012 RČ 7311264862, IČ 60997419 Stanislav Čuška Topolová 910, 28924 Milovice 29.08.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 5533/2012 RČ 8608113448 Vladimír Peňáz 53901 Vojtěchov 120 20.09.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 5518/2012 RČ 7654015072 Lenka Brázdilová Cihelní 1647/29, 73506 Karviná - Nové Město 29.03.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5474/2012 RČ 6662231004 Jitka Hrdinová Komenského 154, 41155 Terezín 14.03.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5434/2012 RČ 530419015 Jiří Kesselgruber 56102 Dolní Dobrouč - Horní Dobrouč 158 29.05.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5438/2012 RČ 5457113882 Alena Kesselgruberová Horní Dobrouč 158, 56102 Dolní Dobrouč 25.07.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5435/2012 IČ 25939611 Tlapa 380, s.r.o. Tisová 85, 56601 Vysoké Mýto 27.09.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5398/2012 RČ 7656162063 Gabriela Krajčovičová Masarykova 1069/35, 31200 Plzeň 4, Doubravka 21.06.2012
21.05.2018 KONKURS INS 5390/2012 IČ 64086658 MOREA s. r. o. "v likvidaci" Hradecká 1576/51, 76401 Opava 02.05.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5361/2012 RČ 7512283504 Aleš Bubeník Jižní 1365, 53501 Přelouč 03.10.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5374/2012 RČ 8009162304 Pavel Obermajer Chodský Újezd 173, 34815 Planá u Mariánských Lázní 30.07.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5338/2012 RČ 7703013384, IČ 62047370 Petr Kubec Dukelská 68, 51742 Doudleby nad Orlicí 08.10.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5325/2012 RČ 7112272519, IČ 74932951 Milan Juráš Mírová 59, 47124 Mimoň 16.04.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 5311/2012 RČ 6610190840 Ladislav Kučák 53311 Zdechovice - Spytovice 23 26.09.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5261/2012 RČ 7812073522, IČ 69129738 Svatoslav Pospíšil 56943 Bělá u Jevíčka 115 12.04.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5245/2012 IČ 44268041 OFFSETPRESS, spol. s r.o. Barrandova 1920, 14000 Praha 4 20.04.2012
21.05.2018 KONKURS INS 5189/2012 IČ 46576142 "JABLUNKOVSKÁ JATKA" spol. s r. o. 73991 Jablunkov č.p. 5OO 09.05.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5182/2012 RČ 510825263 Jiří Michal Stračenská 613, 41108 Štětí 09.05.2012
22.05.2018 KONKURS INS 5152/2012 IČ 25791583 Úvěrní družstvo PDW, Praha v likvidaci Lipová 1444/20, 12000 Praha 2 04.04.2013
24.05.2018 KONKURS INS 5138/2012 RČ 6059261824 Alice Prudilová Dolní Smržov 51, 67961 Letovice 23.03.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5134/2012 RČ 5853040039 Alena Štětinová Ruská 436/79, 41701 Dubí 26.03.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 5136/2012 RČ 7454060691 Romana Thonová Náměstí Starosty Pavla 44, 27201 Kladno 27.06.2012
22.05.2018 KONKURS INS 5125/2012 RČ 5703012304 Rudolf Klučka Ledce 38, 66462 Hrušovany u Brna 09.01.2013
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5133/2012 RČ 6409291746 Zdeněk Veselý Na Buku 176, 25207 Štěchovice 28.06.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5081/2012 RČ 7812271929 Martin Bělohlávek Západní 340, 36233 Hroznětín 02.05.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5078/2012 RČ 7156195365, IČ 87317664 Lenka Drozdová Komenského 886/22, 77200 Olomouc 09.08.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5059/2012 RČ 7408163829 Pavel Novák 67165 Břežany 194 23.05.2012
22.05.2018 KONKURS INS 5047/2012 RČ 5902250079, IČ 16828321 Bohumír Kvapil Lipno nad Vltavou 70, 38278 Lipno nad Vltavou 21.12.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5038/2012 RČ 6558181047 Magda Vymětalová Dolní 3780/28, 79601 Prostějov 25.05.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 5028/2012 RČ 7859285093 Štěpánka Jägermannová Nábřeží SPB 457/30, 70800 Ostrava - Poruba 29.11.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5016/2012 RČ 6601111066 Petr Pospíšil Vlasty Vlasákové 967/4, 70030 Ostrava- Bělský Les 11.05.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5001/2012 IČ 25349040 Protheus, a.s. Malé Svatoňovice 315, 54234 Malé Svatoňovice 20.06.2012
25.05.2018 KONKURS INS 758/2012 IČ 26764997 Euroenergyrent, s.r.o. Smilova 335, 53002 Pardubice 20.11.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4900/2012 RČ 7002204847 Petr Nehyba Květná 1829/24, 79201 Bruntál 13.03.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4890/2012 RČ 6311216934 Jozef Gunár Lázně 54, 28571 Vrdy 20.07.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4782/2012 RČ 6155310205 Lenka Košvancová 28. října 1007/14, 28802 Nymburk 30.03.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 4762/2012 RČ 5505190713 František Erlich Sousedovice 13, 38601 Sousedovice 09.05.2012
21.05.2018 KONKURS INS 4768/2012 IČ 47122064 STAVOUNION společnost s ručením omezeným v likvidaci Bělohorská 252, 16900 Praha 6 06.06.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4766/2012 RČ 6360032338, IČ 47738863 Miloslava Preusová Nové Mitrovice 117, 33563 Nové Mitrovice 30.07.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4765/2012 RČ 6212231366 Milan Preus Nové Mitrovice 117, 33563 Nové Mitrovice 30.07.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4743/2012 RČ 8152122176 Marcela Doskočilová Slunečná 1044, 33023 Nýřany 28.05.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4738/2012 RČ 8256162442, IČ 86765477 Olga Wessela Karla Buriana 3598/17, 43001 Chomutov 26.03.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 4712/2012 RČ 6507201085 Lubomír Slezák Lány 1357, 69801 Veselí nad Moravou 22.03.2013
23.05.2018 KONKURS INS 4668/2012 IČ 27690580 NA PANENCE s.r.o. v likvidaci Štursova 603/34, 61600 Brno 04.07.2012
25.05.2018 KONKURS INS 4654/2012 IČ 28196783 ROTONDOR s.r.o. Fáblovka 404, 53352 Pardubice, Polabiny 17.12.2013
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4595/2012 RČ 5610160017 Václav Bouřil Tajanov 28, 33901 Klatovy - Tajanov 04.05.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4579/2012 RČ 6656261898 Jana Roháčová Nákladní 301/13, 35301 Mariánské Lázně 04.05.2012
23.05.2018 KONKURS INS 4566/2012 RČ 7102160703 Jan Hájek Unhošťská 598, 27351 Unhošť 16.08.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 4555/2012 RČ 7456105261 Andrea Šuláková Štefánikova 1163/12, 74221 Kopřivnice 02.04.2012
25.05.2018 KONKURS INS 4525/2012 IČ 25590995 TRUL holding a.s. 79374 Heřmanovice 364 22.05.2012
23.05.2018 OBZIVLA INS 4463/2012 RČ 7054161136 Jitka Stiborová Ryneček 151, 26101 Příbram III 05.04.2012
22.05.2018 KONKURS INS 4403/2012 IČ 25535668 EKOSOLARIS, a.s. Jožky Silného 2684, 76701 Kroměříž 22.06.2012
25.05.2018 KONKURS INS 4424/2012 RČ 5961240769 Ivana Janteková Nučničky 8, 41201 Travčice 20.07.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4361/2012 RČ 7704122844, IČ 72647761 Miroslav Kropko Maršovská 1453/2, 41501 Teplice 30.05.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4363/2012 RČ 7158150714 Michaela Novotná Ústecká 3054, 27201 Kladno 09.05.2012
23.05.2018 KONKURS INS 4299/2012 IČ 66896053 Pavlína Bomsdorfová Kettnerova 2048/28, 15500 Praha13 - Stodůlky 14.05.2012
24.05.2018 KONKURS INS 22895/2011 RČ 6104191852, IČ 16998553 Milan Trojan Dunická 3144, 14100 Praha 4 - Záběhlice 05.04.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4237/2012 RČ 7251100615 Ivana Procházková Velký Chlumec 18, 26724 Velký Chlumec 04.04.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4218/2012 RČ 6902115352 Jiří Richter 78313 Štěpánov - Moravská Huzová 12 20.04.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4199/2012 RČ 6701121196, IČ 64657248 Martin Diro Moskevská 22/18, 47001 Česká Lípa 24.04.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4198/2012 RČ 7205182061 Jan Sevcsik Pláň 42, 33038 Ostrov u Bezdružic 12.03.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4154/2012 RČ 7601143308 Pavel Prudký Stavbařů 150, 53009 Pardubice - Polabiny 03.04.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 4155/2012 RČ 7211275566, IČ 72977957 Marek Hanák Gustava Klimenta 440/11, 70800 Ostrava - Poruba 01.03.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4142/2012 IČ 25513958 STAP-dřevokov, s.r.o. Dornych 25a, 60200 Brno 03.07.2012
22.05.2018 KONKURS INS 4125/2012 RČ 515224063 Ludmila Hanzalová Lazna 622/8, 37372 Lišov u Českých Budějovic 29.11.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 4089/2012 RČ 505523309 Božena Fárková Klíšská 2077/61, 40001 Ústí nad Labem 28.02.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4073/2012 RČ 6255140650 Romana Sutnarová Bulharská 879/42, 10100 Praha 10 12.03.2012
22.05.2018 KONKURS INS 4043/2012 RČ 8604290002 Martin Hodek Lesáků 1131, 15600 Praha 5 19.03.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4018/2012 RČ 8402242981 Tomáš Kuchař Kozlov 2, 58401 Kozlov 13.04.2012
24.05.2018 KONKURS INS 3994/2012 RČ 6952222035 Ilona Prnka Zahradní 334, 54701 Náchod - Běloves 26.03.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 3955/2012 RČ 8762233326 Adéla Novotná Bezručova 555/44, 50002 Hradec Králové - Pražské Předměstí 19.03.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3938/2012 IČ 28492218 BLACK Wind, s.r.o. Lidická 148/4, 26601 Beroun-Závodí 26.03.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 3919/2012 RČ 6111016241 Miroslav Šaraj Bělská 624, 73921 Paskov 08.03.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3891/2012 IČ 62742329 CEPOL-CZ s.r.o. Moskevská 1371/7, 40001 Ústí nad Labem 19.07.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3849/2012 RČ 7306253306, IČ 72944412 Petr Urbanec Veliny 41, 53401 Veliny 16.10.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 3847/2012 RČ 7054053303 Simona Šmídová 53401 Radhošť 4 10.10.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 3757/2012 RČ 7258253497 Miluše Příhodová J. E. Purkyně 1143, 57001 Litomyšl-Město 22.05.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 3744/2012 RČ 6403241889 Václav Nastoupil 56153 Dolní Čermná 109 04.10.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 3702/2012 RČ 7254085553 Karla Karasová Okružní 198, 26101 Příbram VII 04.06.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3686/2012 RČ 6851011200 Jana Tutková Chlum 64, 33204 Nezvěstice 20.03.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 3669/2012 RČ 6757156450 Katarína Veselá Felbabka 35, 26801 Hořovice 13.07.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3640/2012 RČ 7052125311 Dagmar Baboráková Loutockého 226/7, 78501 Šternberk 03.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 3621/2012 RČ 495520194 Květoslava Milostná U Stadionu 463, 67521 Okříšky 24.01.2013
23.05.2018 VYRIZENA INS 3620/2012 RČ 500603212 Karel Milostný u Stadionu 463, 67521 Okříšky 24.01.2013
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3583/2012 RČ 7305242032 Jaroslav Andrlík Přeštická 2653/9, 30100 Plzeň 02.04.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 3475/2012 RČ 7052083500 Jana Havlišová Sídliště Hegerova 928, 57201 Polička - Horní Předměstí 19.09.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3462/2012 RČ 8755025455, IČ 87280698 Petra Blahutová 23.05.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 3340/2012 RČ 8411173243 Zbyněk Kondras Náchodská 412, 54941 Červený Kostelec 11.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 3273/2012 RČ 511116017 Milan Brož Masarykovo náměstí 166, 56401 Žamberk 21.09.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3261/2012 RČ 8457032210 Eva Nováková Mírová 416, 33561 Spálené Poříčí 29.05.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3229/2012 RČ 5804102172 Zdeněk Kroščen Tř. Budovatelů 2386/26, 43401 Most 23.03.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3180/2012 RČ 8961053772 Kristýna Stará 56125 Rudoltice 95 24.07.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 3141/2012 RČ 6858111568 Ivana Pospíšilová 56943 Městečko Trnávka 234 16.10.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3124/2012 RČ 5606136855 Peter Konečný Ořechová 337, 69611 Mutěnice 19.09.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 3117/2012 RČ 8253270058 Irena Sivaková Podkovářská 933/3, 19000 Praha 9 Vysočany 13.03.2013
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3083/2012 RČ 6657280333 Yveta Rohlíková Brodská 1100, 68761 Vlčnov 25.05.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3082/2012 RČ 6810211716 Miroslav Rohlík Brodská 1100, 68761 Vlčnov 25.05.2012
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 3072/2012 RČ 8152195436 Zdeňka Zbořilová Mírové náměstí 24/23, 74801 Hlučín 15.03.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3062/2012 RČ 8406090561 Michal Wittner Komenského 508, 25741 Týnec nad Sázavou 17.04.2012
23.05.2018 KONKURS INS 3025/2012 RČ 7307135781, IČ 64951197 Tomáš Hoffmann 12.07.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2973/2012 RČ 5961061117 Marie Špetíková 56123 Luková 122 20.09.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2972/2012 RČ 5802101712 Vladimír Špetík 56123 Luková 122 20.09.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2947/2012 RČ 7562232656 Václava Šimerová Svařenice 16, 41301 Vrutice - Svařenice 23.05.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2910/2012 RČ 6451090789 Jana Blahová Vrbátky 322/2, 69604 Svatobořice - Mistřín 16.07.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2884/2012 RČ 7109263590 Ladislav Birka Okružní 873/2, 50003 Hradec Králové 3 29.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 2833/2012 RČ 6308301351 Miroslav Kazda Dolín 39, 27401 Dolín 10.04.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 2830/2012 RČ 6853142263 Jana Kazdová Dolín 39, 27401 Dolín 10.04.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 2668/2012 RČ 7910064844 Ladislav Pavlica 53345 Dolany 78 04.06.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2619/2012 RČ 5605070350 Václav Petříček Chotyně 51, 46333 Chotyně 16.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2612/2012 RČ 5953020623 Ludmila Petříčková Chotyně 51, 46333 Chotyně 16.05.2012
24.05.2018 KONKURS INS 2597/2012 IČ 25020846 C h r i s t o f e r s.r.o. Londýnská 2265/3, 40001 Ústí nad Labem 11.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2592/2012 RČ 505225385 Marta Krásová Staré náměstí 78, 56002 Česká Třebová 23.07.2012
25.05.2018 KONKURS INS 2531/2012 IČ 28089341 DLC s.r.o. 07.06.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 2467/2012 RČ 6460077107 Elena Červeňová V Úvalu 84, 15000 Praha 19.07.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 2447/2012 RČ 8553173937 Simona Hudáková U Nemocnice 869, 54301 Vrchlabí 15.06.2012
21.05.2018 KONKURS INS 2409/2012 IČ 26343126 G-MARTIE CZ, spol. s r.o. Majakovského 707/29, 36001 Karlovy Vary 04.04.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2265/2012 RČ 8307083235 Michal Petira Okružní 63, 35709 Habartov 27.02.2012
22.05.2018 KONKURS INS 2227/2012 IČ 26209012 OKZ Holding a.s. Krajinská 224/37, 37001 České Budějovice 21.03.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2198/2012 RČ 6407101646 Pavel Skřítek Schubertova 1502/1, 43001 Chomutov 15.06.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 2203/2012 RČ 6606042113 Vasilis Papavasiliu Alej Svobody 882/60, 30100 Plzeň 13.04.2012
22.05.2018 KONKURS INS 2125/2012 RČ 6608190963, IČ 12134058 Libor Blaško Řadová 1192, 73553 Dolní Lutyně 08.06.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 2073/2012 RČ 6008141117 Jiří Pešík 67164 Božice 98 26.07.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 2024/2012 RČ 525121232 Marie Čampulová Jiráskova 312, 34958 Černošín 29.02.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2010/2012 RČ 6509221466 Jiří Dlask Sosnová 106, 47101 Sosnová 23.10.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2013/2012 RČ 7254133678 Ludmila Remiašová 56161 Červená Voda 170 01.08.2012
23.05.2018 KONKURS INS 2001/2012 IČ 26064430 EUROBETON CZ s.r.o. Újezd 450/40, 11801 Praha 1 Malá Strana 03.07.2012
25.05.2018 VYRIZENA INS 1916/2012 RČ 7752051120 Monika Lukášová Sportovní 342, 26202 Stará Huť 23.05.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 1898/2012 RČ 6858130257 Hana Caverzasi Tržní 644, 38601 Strakonice 05.06.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 1897/2012 RČ 7811292236 Roman Ksandr Libavské Údolí 118, 35751 Libavské Údolí 27.04.2012
18.05.2018 KONKURS INS 1838/2012 IČ 26956586 ENVIREAL s.r.o. Vídeňská 264/120b, 61900 Brno 04.04.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 1819/2012 RČ 7902273588, IČ 72785136 Jiří Kroupa Štefánikova 1029, 54401 Dvůr Králové nad Labem 15.06.2012
21.05.2018 KONKURS INS 1660/2012 IČ 28985699 DLA rent s.r.o. nám. 14.října 1307/2, 15400 Praha 5 Smíchov 18.06.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 1566/2012 RČ 8362283501 Martina Müllerová Palackého náměstí 36, 56943 Jevíčko 28.11.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 1565/2012 RČ 5954131700 Libuše Kotlarová Zvonková 400, 38101 Český Krumlov 09.03.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1417/2012 RČ 8156072804 Ludmila Purchartová B. Němcové 167, 43144 Droužkovice 09.02.2012
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1420/2012 IČ 25684361 AGEntRs PLUS s.r.o. Řisuty 45, 44001 Libčeves 27.08.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1419/2012 RČ 8262203675 Tereza Janoušková 56002 Česká Třebová - Lhotka 196 254 25.07.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 1304/2012 RČ 446030127 Zdeňka Jersaková U Stadionu 236, 53312 Chvaletice 19.10.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1251/2012 RČ 6704091350 Jiří Slavík 56151 Lukavice 300 24.04.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1208/2012 RČ 6701020370 Miroslav Šrámek Domažlická 117/225, 31800 Plzeň 13.07.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1195/2012 RČ 7212035347 Milan Mako 78396 Újezd - Haukovice 503 22.02.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1128/2012 RČ 5511180598, IČ 10504036 Pavel Fajstavr 51237 Benecko 155 13.08.2012
24.05.2018 KONKURS INS 1109/2012 IČ 26897318 Kaskády s.r.o. Tůmova 2245/13, 61600 Brno 15.04.2013
22.05.2018 KONKURS INS 1047/2012 IČ 27105946 NAVOZ Hořovice s.r.o. Slavíkova 76, 26801 Hořovice 06.03.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 1042/2012 RČ 5402263141 Jan Lukes Na Herzánce 282, 56501 Choceň 16.07.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 1009/2012 RČ 8105070446 Jan Zummer 50801 Staré Smrkovice 114 25.09.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 981/2012 RČ 490406028 Jiří Petružálek 53343 Rohovládová Bělá 100 11.04.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 974/2012 RČ 5854240623 Ludvika Jechurová Školní 404, 33151 Kaznějov 10.04.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 931/2012 IČ 25539221 Fairlook s.r.o. Příkop 838/6, 60200 Brno 14.09.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 919/2012 RČ 6911233516 Libor Moravec 56904 Brněnec - Moravská Chrastová 231 08.08.2012
25.05.2018 KONKURS INS 831/2012 IČ 28377214 Don Gil CZ s.r.o. Vojtěšská 6/211, 11000 Praha 1 Nové Město 22.02.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 700/2012 RČ 7355174079 Jana Imrichová 69112 Boleradice 431 08.08.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 719/2012 RČ 6453151331 Zdeňka Berkiová Nová Ves 82, 36464 Nová Ves 23.01.2012
25.05.2018 KONKURS INS 654/2012 IČ 27660770 Tasman - stav s.r.o. v likvidaci Kartouzská 4, 61200 Brno 08.03.2012
23.05.2018 KONKURS INS 587/2012 IČ 76422933 Linda Salfická Sokolská 38, 43601 Litvínov - Šumná 11.03.2013
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 581/2012 RČ 8161059170 Mária Kalejová Školní 47, 53804 Prachovice 10.05.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 474/2012 RČ 5906222333 Jaroslav Zavadil ul. 17.listopadu 195/16, 25101 Říčany u Prahy 30.07.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 467/2012 RČ 6459081596 Marcela Zavadilová holá Nadryby 60, 33011 Nadryby 30.07.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 464/2012 RČ 7607179910 Jacek Bogacz Chloudov 18, 46822 Koberovy 19.04.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 388/2012 RČ 7602242769, IČ 72674270 Josef Chládek 27.03.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 341/2012 RČ 6960101511 Eva Novotná Rodinov 4, 39470 Kamenice nad Lipou 08.03.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23421/2011 RČ 385922704 Helena Černá 28.03.2012
25.05.2018 KONKURS INS 232/2012 IČ 27795403 SENIOR RESORT a.s. Herlošova 2925, 39001 Tábor 18.06.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 219/2012 RČ 6805210126 Pavel Novák Olomoucká 480, 79607 Držovice 31.05.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 213/2012 RČ 7459153130 Hana Fialová 56101 Hnátnice 288 09.07.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 192/2012 RČ 5461183134 Miloslava Lorincová Křídlovická 26, 60300 Brno 17.12.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 160/2012 RČ 6956308777 Jana Ševčíková 51246 Harrachov 150 01.03.2012
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 159/2012 RČ 440809044 Jaroslav Klich Vodičkova 84, 38701 Volyně 28.03.2012
18.05.2018 KONKURS INS 38/2012 RČ 7406021832 Roman Šlehofer Klostermannova 25, 34022 Nýrsko 09.01.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 24575/2011 RČ 7552012094 Jitka Veselá Dělnická 522, 33011 Třemošná 25.09.2012
21.05.2018 VYRIZENA INS 24519/2011 RČ 6402022308 Václav Ušák Na Hřišti 141, 27751 Nelahozeves 11.04.2012
25.05.2018 KONKURS INS 24474/2011 IČ 25060759 Link a.s. Jungmannovo nám. 14/754, 11000 Praha 1 08.11.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 24336/2011 RČ 530504121 Jan Halbich Ondříčkova 29, 13000 Praha 3 - Žižkov 30.04.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 24282/2011 RČ 8351030490 Lucie Seidlerová Dolní Jasenka 750, 75501 Vsetín 11.03.2013
24.05.2018 VYRIZENA INS 24191/2011 RČ 8304082050 Marek Hanko Školská 228, 53353 Pardubice - Ohrazenice 14.06.2012
24.05.2018 KONKURS INS 24185/2011 IČ 25779087 BRIMEX Sport s.r.o. Vršava 1492, 76001 Zlín 25.03.2015
24.05.2018 KONKURS INS 24118/2011 RČ 6259290323 Hana Prudičová 56501 Běstovice 111 20.08.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 24114/2011 RČ 5705011752 Stanislav Prudič 56501 Běstovice 111 30.07.2012
23.05.2018 KONKURS INS 24035/2011 RČ 5709101618, IČ 47634995 Rudolf Vašek 27.02.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 24008/2011 RČ 495701129 Marie Horholová Boněnov 53, 34813 Boněnov 19.03.2012
21.05.2018 KONKURS INS 24005/2011 IČ 63992361 HOTEL BORNÝ - F, s.r.o. Staré Splavy 249, 47163 Staré Splavy 26.03.2014
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 24004/2011 RČ 470521070 Josef Horhol Boněnov 53, 34815 Boněnov 19.03.2012
18.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 23963/2011 RČ 6553291349 Hana Meruňková Devotyho 2451, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí 12.06.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23919/2011 RČ 7505054051 Zdeněk Novotný Na Valtické 50, 69141 Charvátská Nová Ves 14.03.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23876/2011 RČ 6756087184 Eva Piškaninová Hořejany-Tochovice 42, 26272 Březnice 05.02.2013
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 23838/2011 RČ 7659035417 Lenka Daňová 28. října 777/7, 74705 Opava - Kateřinky 06.03.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23786/2011 IČ 26874563 D & Company, s.r.o. Nádražní 3315/19a, 70200 Ostrava, Moravská Ostrava 27.08.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23781/2011 RČ 7256191811 Michaela Soukupová Náměstí Jiřího z Poděbrad 1/14, 35002 Cheb 16.03.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23780/2011 RČ 7255052222 Lenka Nováčková Sportovní 215, 35703 Svatava 21.03.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23747/2011 RČ 6205082180 Petr Nováček Sportovní 215, 35703 Svatava 21.03.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23636/2011 RČ 5755046572 Helena Siváková Dešenice 16, 34022 Dešenice 24.02.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23667/2011 RČ 5509160789 Miroslav Sivák Dešenice 16, 34022 Dešenice 24.02.2012
21.05.2018 KONKURS INS 23639/2011 IČ 43225560 GREKO spol. s r.o. Náchodská 708, 19300 Praha 9 - Horní Počernice 16.03.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 23630/2011 RČ 5954291211 Marie Šišková 76307 Velký Ořechov 22 10.04.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 23585/2011 RČ 6206300089, IČ 12445622 Miroslav Ragán Loděnická 484, 69123 Pohořelice 19.09.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 23592/2011 RČ 7657123518 Miroslava Dvořáčková Otakarova 76, 57201 Polička-Město 11.06.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 23580/2011 RČ 6555121848, IČ 88291197 Jitka Ragánová Loděnická 484, 69123 Pohořelice 19.09.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23550/2011 RČ 6358011858 Dana Karafiátová Dobřichovská 285, 28911 Pečky 14.03.2014
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23547/2011 RČ 6209280814 Jiří Karafiát Dobřichovská 285, 28911 Pečky 13.02.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 23516/2011 RČ 8203301183 Lukáš Třasoň Chrášťany 31, 27001 Chrášťany 18.06.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23441/2011 RČ 500617326 Josef Sluzarčík Studentská 1244, 43111 Jirkov 07.03.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 23275/2011 RČ 8006131034 Václav Ředina Nedomická 116, 27716 Všetaty 09.02.2012
24.05.2018 KONKURS INS 23273/2011 RČ 5609296451 Josef Horváth Donín 145, 46334 Hrádek nad Nisou 21.12.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 23192/2011 RČ 6658020105 Miluše Rathová Prusíkova 484, 33901 Klatovy 26.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 23129/2011 RČ 5952280268 Jana Šindelková Sadová 1518/4, 68001 Boskovice 03.02.2012
23.05.2018 KONKURS INS 23117/2011 RČ 5809231307 Robert Diviš Sídliště 279, 34021 Janovice nad Úhlavou 04.01.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 23098/2011 RČ 7404272469 Martin Vítek Jirkovská 5003, 43004 Chomutov 07.05.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 23075/2011 RČ 465105719 Anna Sejkorová Albertova 357, 56401 Žamberk 27.07.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22950/2011 RČ 7252099954 Edita Sosnová Čsl. Partyzánů 357, 40711 Děčín 18.06.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 22947/2011 RČ 6053151401 Růžena Jakešová 56153 Dolní Čermná 366 29.08.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22909/2011 RČ 6257081534 Karla Bohdalová Poštovní 239, 74761 Raduň 20.12.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 22903/2011 RČ 7156280615 Erika Olexiková Za Nádražím 212, 38101 Český Krumlov 19.03.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22855/2011 RČ 8261061974 Jaroslava Gumanová Vančurova 58, 33901 Klatovy 03.02.2012
24.05.2018 KONKURS INS 22847/2011 IČ 71225790 Eva Macková 14.09.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22815/2011 RČ 6652126305 Mária Dobošová Jana Palacha 1088, 29301 Mladá Boleslav 07.02.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22666/2011 RČ 6052131228 Jana Valešová 54341 Lánov - Prostřední Lánov 48 21.03.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22630/2011 RČ 525203135 Irena Navrátilová 53851 Řestoky 134 18.06.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 22639/2011 RČ 7358033441 Blanka Čapková 51233 Studenec - Rovnáčov 58 29.05.2012
23.05.2018 KONKURS INS 22502/2011 RČ 7707263190 Igor Šamko Achátová 1703, 50901 Nová Paka 28.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22475/2011 RČ 8810213852 Jan Kovář 56802 Opatov 317 09.05.2012
23.05.2018 KONKURS INS 22471/2011 IČ 25333585 atx - technická kancelář pro komplexní automatizaci, s.r.o. Nová 486, 59102 Žďár nad Sázavou 16.01.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22446/2011 RČ 8310152444 Petr Hasman V Kasárnách 1014, 28002 Kolín 09.01.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22441/2011 RČ 7205192940 Vítězslav Vaněk Anežky České 629/3, 40007 Ústí nad Labem 23.11.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 22395/2011 RČ 8259143134 Hana Šafránková Krčmářova 37, 56401 Žamberk 03.09.2012
22.05.2018 KONKURS INS 22382/2011 RČ 6655021076, IČ 87302080 Květoslava Čepková Šafranice 189, 41119 Mšené-lázně 10.08.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22380/2011 RČ 505326270 Jana Filová Provazníkova 14, 61300 Brno 02.03.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 22340/2011 RČ 7459041843 Michaela Široká Lipová 116, 35002 Cheb 31.05.2012
24.05.2018 KONKURS INS 22321/2011 IČ 45354685 B E T I S K s r.o. Kyšice 120, 33001 Kyšice 25.01.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 22257/2011 IČ 47715201 DUSTA, spol. s r.o. tř. 1. máje 186, 33401 Přeštice 12.12.2012
24.05.2018 KONKURS INS 22233/2011 IČ 25476785 REPAM-UL, s.r.o. Špitálské nám. 3367/12, 40001 Ústí nad Labem 05.01.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22126/2011 RČ 8559105676 Lucie Orlíková Nad Úvozem 928, 26751 Zdice 26.01.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 22081/2011 RČ 510502009 Milan Václavík Komenského 825, 56151 Letohrad 06.06.2012
22.05.2018 KONKURS INS 22073/2011 IČ 26974398 ECOSYSTEM OLOMOUC, s.r.o., v likvidaci Chválkovická 151/82, 77201 Olomouc 16.01.2012
25.05.2018 KONKURS INS 22024/2011 IČ 25578316 TIRO, s.r.o. Havlíčkova 517/2, 67801 Blansko 25.01.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 22049/2011 RČ 5656181586 Lenka Skalská Žižkova 456, 54101 Trutnov - Horní Předměstí 04.04.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 21953/2011 RČ 6305281059 Vladimír Héna Na Vyhlídce 511, 38241 Kaplice 30.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 21934/2011 RČ 5506152333 Kamil Chromý Cechovní 4, 35002 Cheb 07.03.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21919/2011 RČ 6605270903, IČ 63610922 Josef Janda 56904 Brněnec - Moravská Chrastová 12 03.08.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 21901/2011 RČ 8711180852 Štefan Razim Musílkova 967/2, 15000 Praha 5 10.09.2012
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21846/2011 RČ 8458202049 Andrea Winterová Lábkova 894/3, 31800 Plzeň 07.05.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21792/2011 RČ 7153153799, IČ 65190548 Jana Jandová 56904 Brněnec - Moravská Chrastová 12 03.08.2012
23.05.2018 KONKURS INS 21754/2011 IČ 28774248 Pizzeria Stodola s.r.o. Malá Skrovnice 21, 56201 Velká Skrovnice 30.10.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 21700/2011 RČ 7002274851, IČ 73165981 Stanislav Grohman 21.12.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21616/2011 RČ 5606172198 Ladislav Červeňák 78816 Sobotín 11 12.06.2012
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21555/2011 RČ 8651023557 Tereza Dušková Komenského 610, 54701 Náchod 22.12.2011
22.05.2018 KONKURS INS 21510/2011 IČ 26429951 AUTO ŠTANGL a.s., Strakonická 120, 15900 Praha 5 - Lahovice 20.04.2012
19.05.2018 KONKURS INS 21519/2011 RČ 6712070629 Ladislav Terek Krnovská 146/128, 74707 Opava - Jaktař 02.05.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 21498/2011 RČ 8656032308 Jana Kašparová Klatovská 516/169A, 32200 Plzeň - Litice 06.12.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 21469/2011 RČ 6651112270 Dagmar Klímová Horní Habartice 207, 40722 Benešov nad Ploučnicí 05.01.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 21466/2011 RČ 610530598 Petr Klíma Horní Habartice 207, 40722 Benešov nad Ploučnicí 05.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 21410/2011 IČ 48171000 MobilKom, a.s. Průběžná 3207/74a, 10000 Praha 10 15.12.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 21389/2011 RČ 8204085406 Jiří Foros Čs. armády 1223/30, 79201 Bruntál 28.12.2011
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 21301/2011 RČ 6056160638 Marie Petrovičová Školní 468, 33151 Kaznějov 20.01.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 21180/2011 RČ 8010124738 Petr Gottlieb Morašice 14, 67171 Hostěradice 10.08.2012
25.05.2018 KONKURS INS 21188/2011 RČ 7661275677, IČ 64599957 Kristýna Číhalová 75364 Bělotín 177 21.06.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 21084/2011 RČ 5852081191 Věra Štěpánová Kolářská 147/1, 74601 Opava - Město 20.12.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21061/2011 RČ 8106122189 Emil Tancoš Jeřabinova 431/II, 33701 Rokycany 21.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 21022/2011 RČ 6205261656, IČ 12963666 Tomáš Kubášek 24.05.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 21004/2011 RČ 7861084308 Stanislava Šottlová Javorová 3727/3, 69501 Hodonín 22.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 20991/2011 IČ 26973821 BMA TRADING INTERNATIONAL s.r.o. Tábor 888/21, 61600 Brno 07.01.2013
21.05.2018 KONKURS INS 20891/2011 IČ 61537039 Netsch, s.r.o. Seifertova 4, 40331 Ústí nad Labem 05.01.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 20728/2011 RČ 8310093308 Jiří Kvapil Mostek 63, 56501 Choceň 1 30.11.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 20740/2011 RČ 7053214608 Renata Lávičková Hradská 85, 34401 Domažlice 30.03.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20724/2011 RČ 7705082242 Michal Galbavý Slovanská 65, 36001 Karlovy Vary 30.01.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20703/2011 IČ 64581837 Gold Star Tricot, s.r.o. 1. máje 569, 35709 Habartov 02.12.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20611/2011 RČ 481227125 Karel Varhánek Sudice 78, 67573 Rapotice 04.01.2012
24.05.2018 KONKURS INS 20610/2011 RČ 5560041014 Helena Holešovská 68709 Boršice 363 09.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 20587/2011 RČ 6761281263 Dana Hudíková Tuřany 163, 27379 Tuřany 28.02.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20534/2011 RČ 6553242102 Radmila Zavadilová Jižní 549/1, 79802 Mostkovice 01.02.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20528/2011 RČ 6003191315 Miroslav Ručka Osvobození 1051, 43111 Jirkov 26.03.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20412/2011 RČ 6854140722 Jana Opltová Malá Veleň, Jedlka 24, 40502 Děčín 2 15.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 20380/2011 IČ 26382032 Asociace nezávislých likvidátorů s.r.o. Littrowa 1, 34601 Horšovský Týn 29.12.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20334/2011 RČ 7152132812 Miroslava Šíbrtová Hlavní 494/111, 35201 Aš 11.01.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20328/2011 RČ 6701231878 Jiří Šíbrt Hlavní 494/111, 35201 Aš 11.01.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20287/2011 RČ 7005255092 Jindřich Zubatý Těšínská 277, 73514 Orlová - Poruba 08.12.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20246/2011 RČ 7156132852 Lucie Málková Za Chlumem 794, 41801 Bílina 14.12.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20229/2011 RČ 6603231481, IČ 45594287 Ladislav Václavík Zámek 1, 54301 Vrchlabí 09.02.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 20176/2011 RČ 7351135418 Zuzana Haĺamová Osada Míru 312, 74722 Dolní Benešov 08.12.2011
18.05.2018 VYRIZENA INS 20172/2011 RČ 7305235421 Martin Bartusek Zahradní 18, 74775 Velké Heraltice 30.11.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20116/2011 RČ 8653263663 Alena Kačírková Klicperova 2840, 54401 Dvůr Králové nad Labem 21.12.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 20114/2011 RČ 8206283580 Jiří Šůna Klicperova 2840, 54401 Dvůr Králové nad Labem 21.12.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 19917/2011 RČ 7110114781 Robert Suchý 59101 Škrdlovice 141 29.04.2013
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 19901/2011 RČ 5806212236 Miroslav Jílek Arménská 1987/1, 56802 Svitavy - Předměstí 13.02.2012
22.05.2018 KONKURS INS 19897/2011 IČ 14504421 DIZ Tábor a.s. Třebízského 1506/12, 39002 Tábor 15.11.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 19881/2011 RČ 7304168806 Jozef Bubnár V Aleji 84, 40317 Chabařovice 22.11.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 19817/2011 RČ 6106050390, IČ 10495207 Václav Janeba Pernštýnské náměstí 1, 53002 Pardubice-Staré Město 07.03.2012
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 19793/2011 RČ 6710210529 Marcel Navrátil Lidická 213/27, 78302 Olomouc - Nemilany 21.02.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 19713/2011 RČ 8307013330 Josef Veselka Rozsypalova 924, 53803 Heřmanův Městec 04.04.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 19703/2011 RČ 5503221174 Dušan Ostratický Čs. odbojářů 922, 35735 Chodov 29.11.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 19663/2011 RČ 6354252102 Marcela Kettnerová Poříčanská 462/5, 19400 Praha 9 11.04.2013
23.05.2018 VYRIZENA INS 19662/2011 RČ 6005140790 Pavel Šimončík 79331 Světlá Hora - Světlá 410 07.12.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 19658/2011 RČ 7106104841 Dušan Janík Sokolovská 838/44, 79501 Rýmařov 16.11.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 19593/2011 RČ 5406011996 Petr Götz Mírové nám. 3100/19, 46601 Jablonec nad Nisou 05.12.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 19584/2011 RČ 5401290389 Josef Pěnkava Teplička 54, 36464 Teplička 18.01.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 19583/2011 RČ 7101023325 Milan Blažek Holubova 1, 53401 Holice 19.04.2012
25.05.2018 KONKURS INS 19535/2011 IČ 47454601 R o y a l s, s.r.o. v likvidaci Havlíčkova 398, 50002 Hradec Králové 09.03.2012
22.05.2018 KONKURS INS 19446/2011 RČ 8011132987 Petr Wenzel Průběžná 608, 28923 Milovice 20.01.2012
24.05.2018 KONKURS INS 19336/2011 IČ 15548635 CERKOM, spol. s r.o. Brněnská 476, 66442 Modřice 19.12.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 19307/2011 RČ 526210224 Eva Ferková Mírové náměstí 1175/5, 40502 Děčín IV 08.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 19289/2011 RČ 8360251614 Lucie Příhodová Hlavatce 108, 39173 Hlavatce 29.11.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 19211/2011 RČ 5958311304 Marie Kolářová Březovice 7, 29424 Březovice 29.02.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 19157/2011 RČ 7005123686 Milan Šabata 56125 Rudoltice 276 22.11.2011
18.05.2018 VYRIZENA INS 19143/2011 RČ 535605099 Ilona Bokrová Křimická 989/130, 31800 Plzeň 13.01.2012
24.05.2018 KONKURS INS 19155/2011 IČ 28627202 Amerstone s.r.o. 1. máje 1289/104, 70200 Ostrava, Moravská Ostrava 14.11.2011
21.05.2018 KONKURS INS 19094/2011 RČ 7103101433 Michal Pálek Korunní 1263/53, 12000 Praha 2 16.12.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 19073/2011 RČ 8453241830 Andrea Urbanová Kvapilova 2138/14, 35201 Aš 15.12.2011
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 18970/2011 RČ 5904211676 Pavel Zeman 56301 Anenská Studánka 28 05.03.2012
25.05.2018 KONKURS INS 18959/2011 IČ 26085801 MYNAŘÍK s.r.o. Nádražní 3, 38101 Český Krumlov 15.06.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 18961/2011 RČ 8309152357 Tomáš Homolka 50601 Jičín - Sedličky 9 17.01.2012
18.05.2018 KONKURS INS 18920/2011 RČ 485819455 Marie Hřebačková Dolní 122, 69155 Moravská Nová Ves 25.01.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 18778/2011 RČ 7212303703 Martin Brouk 56301 Horní Čermná - Nepomuky 7 09.08.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 18780/2011 RČ 7552163674 Petra Brouková 56156 Horní Čermná - Nepomuky 7 09.08.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 18690/2011 RČ 451219055 Milan Blažek Baarova 1379, 50002 Hradec Králové 17.01.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 18545/2011 RČ 7461045691 Monika Kučová Osmek 3125/47A, 75002 Přerov, Přerov I-Město 16.02.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 18520/2011 RČ 7458193237 Pavlína Dangová Karlovo náměstí 88, 54701 Náchod 07.03.2012
21.05.2018 KONKURS INS 18442/2011 IČ 27795063 CISS Martin, s.r.o., organizační složka Česká republika Malý Koloredov 1587, 73801 Frýdek-Místek 17.02.2012
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 18418/2011 RČ 7708093195 Dušan Rais 50713 Bradlecká Lhota 14 15.05.2012
22.05.2018 KONKURS INS 18313/2011 IČ 25392166 Ing. Jan Vařeka s.r.o. Opavská 348/11, 72100 Ostrava, Svinov 02.04.2013
21.05.2018 KONKURS INS 18251/2011 RČ 7101220390 Jan Litoš U Besedy 300, 19014 Praha 9 - Klánovice 02.04.2012
22.05.2018 KONKURS INS 18232/2011 RČ 6105271535 Miroslav Pospíchal Meduňková 461/15, 62100 Brno 25.05.2012
24.05.2018 KONKURS INS 18164/2011 RČ 6403082367, IČ 11057548 Vladislav Hanuš Jungmannova 107, 54931 Hronov 20.03.2012
24.05.2018 KONKURS INS 18074/2011 IČ 25576585 AMICUS CZ, a.s. Králova 279/9, 61600 Brno 03.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 17973/2011 RČ 7108112000 Alexandr Douša Na Vyhlídce 1317/16, 36001 Karlovy Vary 26.01.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 17926/2011 RČ 455406421 Anna Chalupová Přerovecká 84/112, 74795 Opava - Suché Lazce 13.10.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 17889/2011 RČ 525317063 Alena Lišková Čechova 1380, 76502 Otrokovice 02.11.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 17863/2011 RČ 7106299134 Pavol Pohlodko Mojmírova 2077/11, 79601 Prostějov 21.11.2011
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 17848/2011 IČ 27336018 Navigační centrum, s.r.o. Bělehradská 3347/7, 43401 Most 26.10.2011
25.05.2018 KONKURS INS 17841/2011 IČ 27543021 OGB WOOD s.r.o. Fáblovka 404, 53352 Pardubice, Staré Hradiště 20.02.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17753/2011 RČ 7201234469 Martin Pajurek Horní náměstí 583, 77200 Olomouc 30.11.2011
21.05.2018 KONKURS INS 17679/2011 IČ 43964567 CARME - dřevařské závody spol. s r.o. B. Němcové 484, 74787 Budišov nad Budišovkou 16.11.2011
24.05.2018 KONKURS INS 17675/2011 RČ 8001043413 Miroslav Vajgl Mírové nám. 115, 51721 Týniště nad Orlicí 08.11.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 17595/2011 RČ 7357291975 Jaroslava Nováková Bukovník 26, 34201 Bukovník 20.03.2012
23.05.2018 VYRIZENA INS 17553/2011 RČ 8654090060, IČ 87451069 Marie Suchá Na Strži 138, 50901 Nová Paka 02.12.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 17515/2011 RČ 7011091197, IČ 87538458 Martin Jelínek Karlovarská 34, 27001 Kněževes 11.04.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 17520/2011 RČ 7006115820 Josef Dušek 56169 Králíky - Dolní Boříkovice 33 04.06.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15023/2011 IČ 27146332 ACCOMOTEL,s.r.o. Na Ježově 341, 25166 Senohraby
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17338/2011 RČ 7755293579 Blanka Šafrová Slovanská 896, 54301 Vrchlabí 11.10.2012
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17325/2011 RČ 8203273595 Pavel Karásek Náměstí T.G.Masaryka 38, 54401 Dvůr Králové nad Labem 07.11.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17210/2011 RČ 440826413, IČ 68702108 Petr Zoufalý 68201 Medlovice 62 23.04.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 17115/2011 RČ 7559072785 Věra Loudová Výsluní 238, 43183 Výsluní 05.10.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 17024/2011 RČ 7452074762, IČ 63372606 Jana Králíková 76833 Uhřice 22 29.02.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17029/2011 RČ 7760043577 Eva Mannová Na Veselce 117, 54232 Úpice 14.02.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 17031/2011 RČ 530823307, IČ 48607631 Zdenek Bartánus Prokopa Velikého 716, 56601 Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí 13.02.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 17028/2011 RČ 7409303594, IČ 75874971 Vlastimil Mann Na Veselce 117, 54232 Úpice 14.02.2012
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16985/2011 RČ 7104200829 Miloslav Nesládek Koudelov 322, 28571 Vrdy 15.02.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 16839/2011 RČ 6055101525 Jaroslava Přibylová Holandská 1051/46, 10100 Praha 10-Vršovice 30.11.2011
23.05.2018 KONKURS INS 16805/2011 RČ 7062313302, IČ 66812071 Eva Landsingerová 53401 Holice - Podhráz 19 28.05.2012
24.05.2018 KONKURS INS 16761/2011 RČ 6709201268 Petr Klečka Jahodová 289/6, 36007 Karlovy Vary 24.02.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16654/2011 RČ 5556220714 Ladislava Geherová náměstí Míru 12, 76001 Zlín 06.10.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16561/2011 RČ 8160160833 Lenka Stibbová 28002 Křečhoř 116 01.11.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16545/2011 RČ 9005301954 Jakub Maška Náměstí Míru 1, 36471 Bochov 25.11.2011
19.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16503/2011 RČ 7451235363 Pavlína Pospíšilová U Střelnice 1622/1, 78501 Šternberk 25.11.2011
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16469/2011 RČ 8356174090 Marcela Horňáková 50773 Dobrá Voda u Hořic 141 08.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 16467/2011 RČ 6002291295 Igor Novák 68301 Olšany 204 22.11.2011
23.05.2018 KONKURS INS 16413/2011 RČ 6506070043 Petr Janek Erbenova 649, 25090 Jirny 13.02.2012
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16395/2011 RČ 6053042017 Iva Nejedlová Souběžná 225, 54941 Červený Kostelec - Horní Kostelec 05.10.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16187/2011 RČ 7561068174 Silvia Moravcová Palackého 100, 28101 Velim 12.10.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16158/2011 RČ 480322479 Jiří Dvořák Vančurová 2452/8, 66902 Znojmo 25.06.2012
23.05.2018 KONKURS INS 16149/2011 IČ 25737775 Nástrojárna S + H s.r.o. Vrutice 84, 41147 Polepy 06.10.2014
21.05.2018 KONKURS INS 16065/2011 IČ 49435647 LIGA, s.r.o. 69143 Hlohovec 194 15.12.2011
24.05.2018 KONKURS INS 16036/2011 IČ 61502561 ART PRODUCTION K./2 spol.s.r.o. Malá Štěpánská 3, 12000 Praha 2 25.10.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16037/2011 RČ 7402031978 Karel Šašek Klášter 53, 33501 Nepomuk 23.01.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16031/2011 IČ 26873354 ESB Euro Scarrabeus a.s. Pekařská 2812, 74601 Opava 05.03.2012
25.05.2018 KONKURS INS 15844/2011 IČ 6701826 G&C PACIFIC NIUE LIMITED Dalton House 60, Windsor Avenue , SW192 London 06.02.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15777/2011 RČ 435717179 Barbora Čermáková Jiráskova 495, 51724 Borohrádek 19.10.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15708/2011 RČ 7855182445 Pavlína Vargová Nádražní 57, 43154 Vilémov 19.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 15655/2011 RČ 450309770 Pavel Hrnko Obora 64, 75701 Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou 25.11.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15586/2011 RČ 525116335 Maria zofia Drahokoupilová Urxova 295/3, 50006 Hradec Králové 6 - Třebeš 02.02.2012
22.05.2018 KONKURS INS 15501/2011 IČ 25739409 Joss & Löwenstein s.r.o. Králodvorská 1081/16, 11000 Praha 1 16.01.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 15318/2011 RČ 6361290595 Drahoslava Damborská Vlnitá 8B, 62700 Brno 10.04.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 15293/2011 RČ 526128032 Zdenka Kučírková svatoňová 67164 Božice192 13.04.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15235/2011 RČ 515126121 Eva Hezoučká Sančice 5, 43801 Nové Sedlo 02.11.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15229/2011 RČ 8607244789 Jan Vrbka 58835 Vílanec 60 14.11.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15188/2011 RČ 6406030279 Rostislav Schwach Rybník 14, 34525 Hostouň 29.09.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15155/2011 RČ 6861190391 Vlasta Ihnátová Široká 93, 40502 Děčín 06.10.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 15158/2011 RČ 6301030681 Dušan Novák Slovanské nám. 165, 54101 Trutnov - Vnitřní Město 13.09.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 15097/2011 RČ 7512010990 Josef Fidrmuc Činěves 45, 28901 Činěves 30.11.2011
22.05.2018 KONKURS INS 15008/2011 IČ 26313162 RESIDENCE BRNO spol. s r.o. Novoměstská 2170/1c, 62100 Brno 26.10.2011
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 14985/2011 RČ 490921341 Ondrej Váradi 50777 Cerekvice nad Bystřicí 44 22.12.2011
22.05.2018 VYRIZENA INS 14885/2011 RČ 7311161858 Miloš Kvasnička Příčná 454, 35137 Luby u Chebu 16.03.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 14846/2011 RČ 7853292733, IČ 72746424 Michaela Richterová Nám. ČSA 44, 43981 Kryry 08.02.2012
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 14772/2011 RČ 8007241363 Miroslav Chrášťanský Pohorská Ves 2, 38283 Český Krumlov 26.01.2012
22.05.2018 VYRIZENA INS 14748/2011 RČ 7157162375 Yveta Smolíková Krušnohorská 1668, 43111 Jirkov 09.11.2012
22.05.2018 KONKURS INS 14714/2011 IČ 26067226 Domy Tábor s.r.o. Dražická 55, 39003 Náchod 28.06.2012
22.05.2018 KONKURS INS 14670/2011 IČ 44565038 BALTOM, s.r.o. Minkovická 91, 46312 Liberec 25 09.09.2011
24.05.2018 KONKURS INS 14621/2011 RČ 7609251056 Petr Polívka Větrná 679, 25064 Hovorčovice 26.09.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14619/2011 RČ 6852131407 Jana Zelenková 50353 Šaplava 12 25.11.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14617/2011 RČ 6312182030 Václav Zelenka 50353 Šaplava 12 25.11.2011
24.05.2018 KONKURS INS 14610/2011 RČ 7003115691, IČ 71767151 Marek Rýc Nerudova 87, 75131 Lipník nad Bečvou 27.09.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14565/2011 RČ 521130199 Ivo Nakládal 79344 Horní Město 123 20.01.2012
24.05.2018 KONKURS INS 14530/2011 IČ 27783219 S.KR.AGRO s.r.o. Nad Porubkou 280, 72100 Ostrava, Svinov 06.09.2011
21.05.2018 KONKURS INS 14526/2011 IČ 27107884 LOGURAN a.s. Na Pankráci 1658/121, 14021 Praha 4 13.10.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 14503/2011 RČ 5708120671 Ladislav Piško 79331 Světlá Hora - Dětřichovice 15 12.10.2011
23.05.2018 KONKURS INS 14395/2011 RČ 7254073134, IČ 71771379 Monika Turková Drtinova 597, 58301 Chotěboř 16.02.2012
23.05.2018 KONKURS INS 15113/2010 IČ 67338186 Oldřich Smith Podhůry 119/12, 77900 Samotišky 30.11.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 14353/2011 RČ 7402022485 Petr Dabergotz Březová 3232, 41501 Teplice 01.10.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14325/2011 RČ 7762035237 Taťána Georgiánová Na sídlišti 765, 27713 Kostelec nad Labem 13.09.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14312/2011 RČ 6807100641 Roman Feistner Mírové sídliště 75, 46343 Český Dub 08.09.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14313/2011 RČ 8159249999 Marina vasilevna Feistnerová Mírové sídliště 75, 46343 Český Dub 08.09.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 14109/2011 RČ 6159171689 Ivana Bejdáková Radešín 17, 59255 Bobrová 14.09.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 13916/2011 RČ 6159231848 Drahomíra Bizyková Třemešné 71, 34806 Třemešné 02.12.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13878/2011 RČ 5955221745 Božena Bilá Švermova 1547, 26601 Beroun 07.09.2011
24.05.2018 KONKURS INS 13726/2011 IČ 26506521 BAUSTAV ing. s.r.o. K cementárně 66, 15300 Praha 5 - Radotín 02.08.2012
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13672/2011 RČ 7203089916, IČ 69854351 Nenad Petric 53002 Dašice - Pod Dubem 33 04.04.2012
18.05.2018 VYRIZENA INS 13636/2011 RČ 6310241641 Pavel Antoňů Suvorovova 623, 33901 Klatovy 23.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13618/2011 RČ 6854111407 Jana Rácová Lipová 121, 33024 Heřmanova Huť 22.09.2011
22.05.2018 KONKURS INS 13610/2011 RČ 6653051955 Helena Kianková Slavíkovice 57, 34506 Kdyně 23.09.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13568/2011 RČ 380318062 Otto Báča 56982 Oldřiš 192 16.09.2011
22.05.2018 KONKURS INS 13507/2011 RČ 6760170230, IČ 68953585 Alice Večeřová okoličány Předbranská 415, 68801 Uherský Brod 23.01.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13474/2011 RČ 6756130909 Ludmila Kyklošová Vranovská 10, 61400 Brno 03.10.2011
24.05.2018 KONKURS INS 13414/2011 RČ 6552201271 Alena Kollárová Husovo náměstí 27, 26901 Rakovník I 04.10.2011
22.05.2018 KONKURS INS 13419/2011 IČ 26790181 EKOFRIG Comp. s.r.o. Závodní 93/1219, 70030 Ostrava - Zábřeh 04.10.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13372/2011 RČ 8201104472 Radoslav Anth 79827 Hruška 49 03.10.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 13314/2011 RČ 7362272819 Irena Medunová Kollárova 601, 41742 Krupka 19.09.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13224/2011 RČ 6854060983 Jaroslava Nemčovská Čsl. dělostřelců 203, 26223 Jince 18.10.2011
18.05.2018 KONKURS INS 13184/2011 IČ 65228111 Relat s.r.o. Hvězdní 204/6, 57101 Moravská Třebová 22.03.2012
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 13155/2011 RČ 7003113755 Roman Ecler 79852 Skřípov 355 02.09.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13031/2011 RČ 465810452 Jaroslava Strnadová 67571 Hluboké 64 18.10.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13046/2011 RČ 5707082029, IČ 60419628 Jiří Dočekal Karlovo nám. 104/55, 67401 Třebíč 02.08.2012
21.05.2018 KONKURS INS 13033/2011 IČ 63149435 BETONSTAV TEPLICE a.s. Duchcovská 899/2, 41501 Teplice 18.07.2012
25.05.2018 KONKURS INS 12970/2011 RČ 7708163386 Radek Hainz 51731 Bolehošť 60 02.12.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 12951/2011 RČ 5654201333 Helena Šindelková Březenecká 4689, 43004 Chomutov 05.09.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 12902/2011 RČ 7305173689, IČ 68472048 Jan Pechanec Újezdská 1467, 56501 Choceň 23.11.2011
24.05.2018 KONKURS INS 12899/2011 IČ 60323507 EXPIM spol. s r. o. Frýdecká 2037/78, 73701 Český Těšín 11.10.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12836/2011 RČ 6855230437, IČ 66723655 Ivana Paletová Mládežnická 407, 74757 Slavkov 26.07.2012
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12819/2011 RČ 7455233676 Hana Malečková Dr. E. Beneše 661, 56002 Česká Třebová 21.12.2011
23.05.2018 KONKURS INS 12808/2011 RČ 7312315626 Petr rudolf Maleček Dr. E. Beneše 661, 56002 Česká Třebová 21.12.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12787/2011 RČ 5401240526 Zdeněk Kovář Nad Ovčírnou IV 344, 76001 Zlín 19.09.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 12778/2011 RČ 5408013259 Jaroslav Lýr Mírová 1461, 51601 Rychnov nad Kněžnou 14.09.2011
24.05.2018 KONKURS INS 12760/2011 IČ 26292858 SENEKAB Moravia s.r.o. Železná 16/492, 61900 Brno 14.09.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 12733/2011 RČ 5609010396 Josef Madaj Osvobození 880, 73514 Orlová - Lutyně 28.07.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 12403/2011 RČ 8162204050 Květoslava Skřivánková 67164 Božice 121 10.07.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 12317/2011 RČ 6551182330, IČ 70917949 Borislava Bočeva Pivovarská 621/14, 40502 Děčín 12.10.2011
23.05.2018 KONKURS INS 12231/2011 RČ 5704171979 Rostislav Kaňa Náves 1, 69154 Týnec 07.08.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 12189/2011 RČ 7555104634 Marcela Suchánková 76321 Šanov 191 10.11.2011
23.05.2018 KONKURS INS 12164/2011 RČ 6007090650, IČ 10318542 Slavomír Benhart Nám. Republiky 103, 39201 Soběslav 10.05.2012
25.05.2018 KONKURS INS 12040/2011 RČ 7461165184 Andrea Bojková Tř. T.G. Masaryka 1111, 73801 Frýdek-Místek, Frýdek 26.08.2011
25.05.2018 KONKURS INS 11973/2011 RČ 455929109, IČ 65120540 Marta Ražnoková 18.01.2012
24.05.2018 KONKURS INS 11891/2011 RČ 7105033001, IČ 72853905 Jiří Turek Drtinova 597, 58301 Chotěboř 23.01.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11870/2011 RČ 5960161185, IČ 14602687 Marie Kožejová Horní 1427/60, 70030 Ostrava - Hrabůvka 05.08.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11691/2011 RČ 7560023251 Miluše Mészárosová Janáčkova 801, 54701 Náchod 21.09.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11690/2011 RČ 6707296145 Ladislav Mészáros Janáčkova 801, 54701 Náchod 21.09.2011
24.05.2018 KONKURS INS 11648/2011 IČ 73461661 Lenka Kanellias jandošová Waltrova 39, 31814 Plzeň 19.09.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11623/2011 RČ 7059160009 Jana Šedivá Zalužanská 1269, 29301 Mladá Boleslav III 14.09.2011
19.05.2018 VYRIZENA INS 11597/2011 RČ 8308103177 Josef Víšek 50771 Rohoznice 85 14.09.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 11567/2011 RČ 486031020 Zdeňka Exnerová 54372 Rudník 239 22.11.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11545/2011 RČ 6607200567 Jan Bednář Erbenova 541, 37806 Suchdol nad Lužnicí 10.08.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11466/2011 RČ 6257040526 Marie Brunátová Nahý Újezdec 35, 34815 Nahý Újezdec 25.07.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11235/2011 RČ 8656231254 Lenka Hlaváčková Hradební 46, 36452 Žlutice 21.10.2011
23.05.2018 KONKURS INS 11283/2011 IČ 25945459 WELDING a.s. Budovatelů 364, 53312 Chvaletice 29.08.2011
23.05.2018 VYRIZENA INS 11231/2011 IČ 28302869 Europé Integrée, spol. s r.o. Na Královkách 930, 66434 Kuřim 07.12.2012
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11187/2011 RČ 6951143870 Pavla Soukupová 66465 Malešovice 60 08.07.2011
21.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11173/2011 RČ 8103113678 Petr Sysr U Dvora 661, 56151 Letohrad 25.08.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11131/2011 RČ 7912132250 Miroslav Coufal 1. Máje 26, 35709 Habartov 22.07.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11000/2011 RČ 531129194 Josef Klimosz Dědina 161, 68722 Ostrožská Nová Ves 11.08.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11017/2011 RČ 7558300717 Karolína Bošková Dvořáková 438, 27309 Kladno 30.08.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 10935/2011 RČ 5653191126 Jana Tatarová Kbelská 102/21, 19800 Praha 9 09.12.2011
24.05.2018 KONKURS INS 10880/2011 IČ 60319445 E U R O P O R T , spol. s r. o. "v likvidaci" Nad Tratí 744/5, 74714 Ludgeřovice 11.08.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 10879/2011 RČ 8554253840 Iva Plháková 57101 Vranová Lhota 87 01.07.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 10729/2011 IČ 66345979 Bohuslav Křepel Ježovy 38, 34012 Švihov
24.05.2018 KONKURS INS 10677/2011 RČ 6257266180 Anna Mašková Bavlnářská 532, 51301 Semily - Podmoklice 11.07.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 10678/2011 RČ 6457271128 Ingrid Dudková Rybařská 41, 73562 Český Těšín - Mosty 01.07.2011
23.05.2018 KONKURS INS 10504/2011 RČ 6601090452, IČ 43347975 Václav Junger Pod rybníčkem 367, 33601 Blovice 13.10.2011
21.05.2018 KONKURS INS 6021/2011 IČ 25091689 ECM REAL ESTATE INVESTMENTS A.G. 16.06.2011
24.05.2018 KONKURS INS 10414/2011 RČ 7204162680, IČ 64014231 Jiří Sirůček Krátká 743, 41108 Štětí 13.07.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 10397/2011 RČ 6754061424 Marie Komberecová Emila Filly 3258, 47001 Česká Lípa 30.01.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 10375/2011 RČ 7509083615 Jiří Mašek 54442 Choustníkovo Hradiště 54 13.07.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 10369/2011 RČ 7558203191 Anna Klug 50344 Libřice 80 07.09.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 10271/2011 RČ 6855100406 Blanka Lacinová 54106 Trutnov - Libeč 84 09.09.2011
23.05.2018 KONKURS INS 10117/2011 IČ 26297451 Drůbež-Vysočina spol. s r.o. K Hoře 1111, 67602 Moravské Budějovice 27.10.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9983/2011 RČ 5402033417 Ladislav Neterda Na Malé Straně 44, 25726 Divišov 10.08.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 9975/2011 RČ 6412100233 Miroslav Fomín Vlárská 1465/16, 10400 Praha 10 10.09.2012
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 9961/2011 RČ 8109045153 Michal Hegedüs V Nádvoří 1267/3, 73506 Karviná - Nové Město 09.08.2011
22.05.2018 KONKURS INS 9841/2011 IČ 28414675 J.ROSA STAVBY s.r.o. 59401 Březejc 59 24.07.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 9826/2011 RČ 6208181551 Ivo Podborský Partyzánská 242, 67921 Černá Hora 26.04.2012
23.05.2018 KONKURS INS 9726/2011 IČ 25958879 Českomoravské stavební bytové družstvo Dlouhá 103, 50003 Hradec Králové 20.09.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 9618/2011 RČ 5862091576 Hana Trávníčková Kamenný Most 136, 27326 Olovnice 18.08.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 9616/2011 RČ 531227086 Vladimír Trávníček Kamenný Most 136, 27326 Olovnice 18.08.2011
24.05.2018 KONKURS INS 9639/2011 IČ 990 STROJEXPORT a.s. Václavské nám. 802/56, 11326 Praha 1 08.07.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9326/2011 RČ 480208233 Milan Berky 56301 Albrechtice 118 18.08.2011
24.05.2018 KONKURS INS 9240/2011 RČ 5809076944, IČ 66863104 Ján Daniš Národní obrany 826/31, 16000 Praha 6 - Bubeneč 19.07.2013
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9226/2011 RČ 8460054141 Lenka Škrášková Na Malině 1285, 76361 Napajedla 05.01.2012
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9219/2011 RČ 7651023842 Renata Zachová Heleny Malířové 167/14, 63800 Brno 10.08.2011
18.05.2018 VYRIZENA INS 8947/2011 RČ 5707121244, IČ 46522999 Petr Linhart 28. října 597, 54901 Nové Město nad Metují 14.07.2011
23.05.2018 KONKURS INS 8798/2011 RČ 7006245092 Pavel Barborka Borovského 693/50, 73401 Karviná - Ráj 03.06.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8783/2011 RČ 5801022018 Josef Skuhravý 5. května 71/54, 28923 Milovice 18.08.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8785/2011 RČ 7356115558 Gabriela Pačanová Zákrejsova 1067/6, 70200 Ostrava - Přívoz 15.06.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8742/2011 RČ 7201300667 Roman Spousta Zábranská 400, 26706 Hýskov 01.07.2011
23.05.2018 VYRIZENA INS 8725/2011 RČ 8509152663 Ivan Žiga J.K. Tyla 1122, 43111 Jirkov 09.08.2011
22.05.2018 KONKURS INS 8558/2011 IČ 47306939 G.P.O. - Sosnová spol. s r.o. v likvidaci Valdštejnská 314, 47201 Doksy 28.06.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8532/2011 RČ 7605192408 David Svatoň Benešovská 468/1, 40502 Děčín 20.01.2012
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 8545/2011 RČ 8501254091 Michal Tureček Dr. Svěráka 1934/2, 68001 Boskovice 22.06.2011
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 8367/2011 RČ 8355132038 Věra Geltnerová Šťáhlavská 655, 33701 Rokycany 13.10.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8271/2011 IČ 63497956 Newstin, a.s. Národní 27, 11000 Praha 1, Staré Město 15.07.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8226/2011 RČ 5912250047 Miloslav Štantejský Revoluční 152, 54201 Žacléř 23.08.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8182/2011 RČ 8310171001 Michal Košvanec Náměstí Přemyslovců 163/20, 28802 Nymburk 08.06.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8128/2011 RČ 7258155960 Veronika Vránová Panenský Týnec 78, 43905 Panenský Týnec 23.08.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8127/2011 RČ 7708152914 Miroslav Mencl Paneneský Týnec 78, 43905 Paneneský Týnec 23.08.2011
24.05.2018 KONKURS INS 8000/2011 IČ 25265555 IDEALSTAV s. r. o. v likvidaci Blešno 9, 50346 Třebechovice pod Orebem 01.07.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7995/2011 RČ 6604171156 Milan Kováč 67533 Dešov 20 10.08.2011
25.05.2018 KONKURS INS 7975/2011 IČ 26493632 Livingston Electronic Services, s.r.o. Počernická 96/272, 10803 Praha 10 23.06.2011
19.05.2018 KONKURS INS 7761/2011 RČ 8609084286 Milan Odumorek Padoškovská 125, 66483 Přibyslavice 03.08.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7055/2011 RČ 7704302375 Stanislav Sýkora 16.09.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7695/2011 RČ 8307053194 Lukáš Dědek O. Číly 1546, 50901 Nová Paka 16.06.2011
25.05.2018 KONKURS INS 7657/2011 IČ 27900681 PROENGINEERING CZ, s.r.o. Fáblovka 404, 53352 Pardubice, Polabiny 21.07.2011
21.05.2018 KONKURS INS 7496/2011 IČ 25289039 ECF elektrocentrum fabrik s.r.o., v likvidaci Pobřežní 370/4, 18600 Praha 23.11.2011
23.05.2018 KONKURS INS 3796/2011 IČ 27797970 KCB development, s.r.o. Rooseveltova 584/9, 60200 Brno 02.03.2012
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 7446/2011 RČ 7110195774 Libor Ševčík U Losinky 213, 78815 Velké Losiny 26.07.2011
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7089/2011 RČ 6303210881 Radek Rez Husova 165/5, 60200 Brno 17.08.2011
21.05.2018 KONKURS INS 6935/2011 IČ 26703203 MD STAV s.r.o. Dělnická 54, 17000 Praha 7 25.07.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 6902/2011 RČ 535403062 Věra Šefranková Na Drahách 62, 53321 Vysoké Chvojno 17.06.2011
24.05.2018 KONKURS INS 6823/2011 RČ 7658295788 Věra Rýznarová 78962 Olšany - Klášterec 65 13.01.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 6792/2011 RČ 5558111152, IČ 64629252 Alena Jalůvková 51722 Týniště nad Orlicí - Štěpánovsko 110 28.07.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6662/2011 RČ 435123054 Věra Kohoutková Zárubova 1294, 28201 Český Brod 19.07.2011
23.05.2018 KONKURS INS 6579/2011 RČ 306206452 Vlasta Karásková 67107 Vratěnín 42 10.02.2012
24.05.2018 VYRIZENA INS 6549/2011 RČ 7256251035 Miroslava Dvořáková Dřevčice 195, 25001 Brandýs nad Labem 23.05.2011
21.05.2018 KONKURS INS 6514/2011 RČ 5801150498 Václav Panica Mírové náměstí 262, 27303 Stochov 23.06.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6474/2011 RČ 6953103234 Ivana Krtičková Jiráskova 166, 55001 Broumov - Nové Město 05.05.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6400/2011 RČ 7556184889 Kateřina Galetková Hlavní náměstí 96/1, 79401 Krnov - Pod Bezručovým Vrchem 18.05.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6346/2011 RČ 6453232258 Marie Báčová 56982 Oldřiš 192 15.09.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6363/2011 RČ 7556103445 Jaroslava Knapová 54238 Havlovice 146 15.06.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6323/2011 RČ 7656130438 Monika Horváthová Prvního Pluku 140/4, 18600 Praha 8 27.04.2011
23.05.2018 KONKURS INS 6314/2011 IČ 25279645 JEMA Svitavy a.s. Lačnov 33, 56802 Svitavy 10.06.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 5972/2011 RČ 525828046 Zdeňka Pokorná Čechová 655/7, 29301 Mladá Boleslav 1 19.07.2011
22.05.2018 KONKURS INS 5932/2011 RČ 6006211376 Jaroslav Kaiml 21.07.2011
23.05.2018 KONKURS INS 5902/2011 RČ 6407151487 Eduard Holzhauser Hornická 33, 36001 Karlovy Vary 23.08.2011
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5890/2011 RČ 7552203241 Vladislava Kochánková Tovární 61, 54983 Meziměstí 24.05.2011
25.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5837/2011 RČ 6201317298 Miloš Suchánsky 68771 Komňa 250 04.04.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5625/2011 RČ 6406140235 Jindřich Čahák 67155 Blížkovice 58 22.07.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 5549/2011 RČ 455303003 Růžena Wildrová Květná 3, 57201 Polička 27.06.2011
23.05.2018 KONKURS INS 5409/2011 IČ 49812173 KARS spol. s r.o. 53364 Lipoltice čp. 104 11.08.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5405/2011 RČ 7602054119 Ladislav Kolomazník Okružní 4699, 76005 Zlín 18.07.2011
24.05.2018 KONKURS INS 5380/2011 RČ 5404260114, IČ 40130649 Ladislav Němec Zástěrova 436, 53401 Holice - Staré Holice 03.06.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5312/2011 IČ 26008122 ERMON Chrudim, s.r.o. Lupáčova 75, 53701 Chrudim 29.09.2011
23.05.2018 KONKURS INS 5232/2011 RČ 6558180332, IČ 73781517 Jaroslava Michálková 50323 Boharyně 67 22.08.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 5079/2011 RČ 5504071804 Václav Zahálka Krokova 1056, 41301 Roudnice nad Labem 19.05.2011
25.05.2018 VYRIZENA INS 5080/2011 RČ 6061051623 Jaroslava Zahálková Krokova 1056, 41301 Roudnice nad Labem 19.05.2011
22.05.2018 KONKURS INS 4881/2011 IČ 28283953 IS - CARGO, a.s. Mlýnská 326/13, 60200 Brno 15.07.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4761/2011 RČ 535128286 Marie Vojtová Olšinky 510/10, 40322 Ústí nad Labem 14.06.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 4684/2011 IČ 60193531 ČEPRO, a.s. Spálená 5, 11000 Praha 1
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 4621/2011 RČ 6253246901 Božena Šilpertová Soukenická 154, 54954 Police nad Metují 05.05.2011
23.05.2018 KONKURS INS 4607/2011 RČ 7302240198 Ivan Vasilev Kukelská 903/1, 19800 Praha 14, Hloubětín 07.11.2011
23.05.2018 KONKURS INS 4416/2011 IČ 28430701 HOBBYMARKETY CZ s.r.o. Vídeňská 546/55, 63900 Brno, Štýřice 08.04.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4334/2011 RČ 6911160377 Karel Soukup 66465 Malešovice 60 14.04.2011
18.05.2018 VYRIZENA INS 4330/2011 RČ 8010295678 Pavel Nevtípil 75111 Pavlovice u Přerova 108 24.03.2011
21.05.2018 KONKURS INS 4217/2011 RČ 6308220171 Josef Dráb Lnářský Málkov 43, 38801 Blatná 22.04.2011
23.05.2018 KONKURS INS 4100/2011 RČ 6160160523 Bohumila Miškovičová Františkova Ves 4, 34201 Sušice 1 23.08.2011
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 4073/2011 RČ 475331011 Ludmila Hercíková 50745 Mladějov 26 26.04.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4057/2011 RČ 7559304951 Ester Kavecká Bratrská 709/34, 75002 Přerov - Přerov I-Město 05.04.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3863/2011 RČ 8362250952 Veronika Kotěrová Krátká 2101, 28923 Milovice 12.07.2011
23.05.2018 KONKURS INS 3713/2011 IČ 28077822 PD - 5 s.r.o. Lipová Alej 695/1, 15200 Praha 5 , Hlubočepy 03.05.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3593/2011 IČ 25580337 OCELPROFIL, s.r.o. 68703 Huštěnovice 266 23.03.2011
22.05.2018 VYRIZENA INS 3504/2011 RČ 7257233060 Marie Hermannová Havlíčkovo nám. 57, 58001 Havlíčkův Brod 30.06.2011
22.05.2018 VYRIZENA INS 3502/2011 RČ 7007092994, IČ 74450255 Daniel Hermann Horní 10, 58001 Havlíčkův Brod 30.06.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3444/2011 RČ 7261240954 Jana Hanková U Stadionu 896, 29301 Mladá Boleslav 09.06.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 3190/2011 RČ 8107190432 Tomáš Pozler J.Š.Baara 1810, 37001 České Budějovice 16.03.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 3347/2011 IČ 48168165 STARBACK s.r.o. Palackého 578, 53002 Pardubice 01.06.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3327/2011 RČ 6108160025 Antonín Čermák Gustava Klimenta 708/7, 73601 Havířov - Město 24.03.2011
21.05.2018 KONKURS INS 3280/2011 IČ 25095404 RINOL CZ, s.r.o. Mladoboleslavská 968, 19700 Praha 9 , Kbely 22.03.2011
24.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 3260/2011 RČ 8411071042 Martin Kopecký J. Macháčka 1626, 25001 Brandýs nad labem 08.06.2011
25.05.2018 KONKURS INS 3267/2011 RČ 7657101969 Vladimíra Starinská Nábřežní 262, 33501 Nepomuk 24.02.2012
25.05.2018 KONKURS INS 3137/2011 IČ 25270125 VÁGNER GROUP, s.r.o. Doubravice 51, 53353 Pardubice 02.09.2011
21.05.2018 KONKURS INS 2904/2011 IČ 46973583 PEBA, s.r.o. Kunětická 42, 12000 Praha 2 30.06.2011
23.05.2018 REORGANIZ INS 2762/2011 IČ 27167909 OLEO CHEMICAL, a.s. Václavské náměstí 802/56, 11000 Praha 1 16.02.2017
24.05.2018 KONKURS INS 2651/2011 RČ 6101230421 Ivo Jakeš 9. května 254, 73581 Bohumín - Nový Bohumín 15.03.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2638/2011 RČ 8101092351 Lukáš Rybka Žiznikov 44, 47001 Česká Lípa 07.09.2011
22.05.2018 VYRIZENA INS 2447/2011 RČ 7305083522, IČ 67461557 Pavel Gregor Jiráskova 519/36, 57101 Moravská Třebová - Předměstí 20.08.2012
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2427/2011 RČ 6103221278 Josef Chmelíček Vranovská 52/4, 61400 Brno 11.03.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2370/2011 IČ 25938622 První majetková a.s. U Panasonicu 375, 53006 Pardubice 18.05.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2324/2011 RČ 6009176360 Fedor Dupej Nitranská 4265/10, 76701 Kroměříž 12.01.2012
23.05.2018 KONKURS INS 2269/2011 IČ 49159721 Jiřina Juráňová Nad Ovčírnou 2470, 76001 Zlín 29.03.2011
24.05.2018 KONKURS INS 2077/2011 IČ 28269535 MAX centrum s.r.o. Kubíčkova 1115/8, 63500 Brno 09.05.2011
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1999/2011 IČ 127515 Zemědělské družstvo Moravany v likvidaci Smetanova čp. 1, 53372 Moravany 04.04.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1880/2011 RČ 6711010130 Tomáš Matějček Alej Svobody 882/60, 30100 Plzeň 11.03.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1744/2011 IČ 47468327 DORIS - textilní výrobní družstvo 56902 Březová nad Svitavou 167 09.05.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1651/2011 RČ 495507106 Marie Novotná nám. Republiky 975/4, 66412 Oslavany 16.06.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1648/2011 RČ 8708306024 Tomáš Bačík Gerasimovova 1799/38, 70030 Ostrava - Zábřeh 08.03.2011
23.05.2018 KONKURS INS 1557/2011 RČ 7205230252, IČ 48128295 Roman Marek Luční 216, 25225 Ořech 14.10.2011
22.05.2018 KONKURS INS 1400/2011 IČ 26738872 FITECH TRADE a.s. Novodvorská 1010/14, 142 0 Praha 4 13.05.2011
23.05.2018 KONKURS INS 1176/2011 IČ 63494965 EUROSTROJ SCHLAGER, s.r.o. Vilémovice 19, 67906 Jedovnice 31.05.2011
25.05.2018 KONKURS INS 1079/2011 RČ 7001035756 Zdeněk Smilek Mourová 734/19, 73932 Vratimov 06.06.2011
21.05.2018 KONKURS INS 1059/2011 RČ 7751181207, IČ 71744606 Zuzana Cíchová Kolešovice 11, 27002 Kolešovice 18.08.2011
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 968/2011 RČ 500907140 Ladislav Sladký Pionýrů 110, 33024 Heřmanova Huť 25.08.2011
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 887/2011 RČ 7561245560 Kateřina Novotná 56123 Luková 150 12.04.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 755/2011 RČ 7159090609 Jana Spoustová Zábranská 400, 26706 Hýskov 23.03.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 749/2011 RČ 5412183689 Alois Šafařík Nemocniční 1185, 78391 Uničov 16.05.2011
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 693/2011 RČ 7007132605 Emil Bukaj Frýdlantská 10, 46331 Chrastava 09.03.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 692/2011 RČ 7808124940, IČ 68171579 Marek Lamacz 04.02.2011
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 659/2011 RČ 7558185734, IČ 68904720 Petra Behrová 08.04.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 647/2011 RČ 6753080620 Hana Nováková Ležáků 664, 56601 Vysoké Mýto - Litomyšsské Předměstí 15.04.2011
23.05.2018 KONKURS INS 337/2011 RČ 6605170000, IČ 63610345 Roman Rajsner Tyršova 1507/11, 57101 Moravská Třebová - Předměstí 06.02.2014
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 16240/2010 RČ 8002211272, IČ 73257672 Martin Žárský 21.02.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 16224/2010 RČ 5704211953 Vladimír Bialas Holandská 4121/1, 79601 Prostějov 18.02.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 16177/2010 IČ 25822101 SKS Foundry, a.s. Revoluční 71, 79401 Krnov 16.09.2011
21.05.2018 VYRIZENA INS 15990/2010 IČ 63985667 DELTA výroba dveří a zárubní s.r.o. - v likvidaci Dornych 108, 61700 Brno 21.01.2011
23.05.2018 VYRIZENA INS 15876/2010 IČ 60792701 MARTINVEST a. s. v likvidaci Olbrachtova 37, 46001 Liberec 17.03.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15828/2010 RČ 8753314713 Tereza Dzurenková Národní třída 3573/63, 69501 Hodonín 07.01.2011
24.05.2018 KONKURS INS 15768/2010 RČ 5811130248, IČ 12997561 Vladimír Kotland 53322 Býšť 241 03.05.2011
24.05.2018 KONKURS INS 15683/2010 IČ 25460323 AUTOBAZAR TRIO, s.r.o. Žukovova 385/51, 40003 Ústí nad Labem 21.01.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15668/2010 RČ 7802123824 Daniel Weigner Křídlovická 60, 60300 Brno 29.06.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15572/2010 RČ 6461180187 Světlana Poupová Nad parkem 14, 28931 Bobnice 28.06.2013
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 15195/2010 RČ 496028165 Jaroslava Nováková Sukova 372, 50401 Nový Bydžov 10.01.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 15129/2010 RČ 5962221815 Jarmila Řehůřková Sosnová 665/2, 63700 Brno - Jundrov 06.01.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 15063/2010 RČ 6551101095, IČ 62294679 Renata Vilišová Bratrská 709/34, 75002 Přerov - Přerov I-Město 17.05.2011
18.05.2018 KONKURS INS 14981/2010 RČ 420514018 Vladimír Königsmark Tř. 5. května 13, 14000 Praha 4 24.02.2011
25.05.2018 KONKURS INS 14864/2010 IČ 72445513 Kateřina Smithová 68323 Švábenice 232 18.02.2011
18.05.2018 KONKURS INS 14806/2010 IČ 63980100 Doležal s.r.o. - zakázková kovovýroba Letovská 544, 19900 Praha 9 11.03.2011
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 14769/2010 RČ 6156156578 Štefania Ederová Nádražní 60, 29428 Chotětov 10.02.2011
18.05.2018 KONKURS INS 14764/2010 RČ 530606072 Michal Bartoš Křivá 215/13, 31200 Plzeň 4, Červený Hrádek 25.07.2011
24.05.2018 KONKURS INS 14622/2010 IČ 26304708 Woman & Man Exclusive, s.r.o. v likvidaci Mariánské náměstí 617/1, 61700 Brno 21.04.2011
21.05.2018 KONKURS INS 14541/2010 IČ 45275301 MTH Praha a.s. Kandertova 1a/1131, 18000 Praha 8 14.01.2011
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14392/2010 RČ 7101213196 Jindřich Roubíček Boroví 342, 51263 Rovensko pod Troskami 18.01.2011
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 14283/2010 IČ 27331938 Dolmen Invest s. r. o. Lipská 4696, 43003 Chomutov 12.01.2011
23.05.2018 KONKURS INS 14238/2010 IČ 60466502 CTA POLYGRAPH, s.r.o. Jemniště 18 257 01, 25701 Postupice 18.02.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 14204/2010 RČ 8708113348 Jaroslav Dlouhý Náměstí Jana Karafiáta 39, 59242 Jimramov 29.07.2011
22.05.2018 KONKURS INS 14084/2010 IČ 25996312 B.S.GIPS s.r.o. Hradecká 107, 53401 Holice 05.01.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 14073/2010 RČ 5611140832 Miroslav Juráň Nad Ovčárnou 2470, 76001 Zlín 30.05.2011
18.05.2018 KONKURS INS 14027/2010 RČ 431106123 Bořík Škuthan Vrchlického 315, 41117 Libochovice 31.01.2011
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13977/2010 RČ 6811100054 Petr Otruba 50353 Sloupno 72 10.12.2010
23.05.2018 KONKURS INS 13928/2010 RČ 5453292999 Oľga Berdychová Kateřina 32, 35134 Skalná 01.02.2011
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13927/2010 IČ 25589890 FEBEX BRNO s.r.o. v likvidaci K Lázinkám 19, 64300 Brno 23.05.2012
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13910/2010 RČ 8702202509 Lukáš Dejdar Češkova 1618, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí 05.01.2011
23.05.2018 KONKURS INS 13869/2010 IČ 25208616 BPS Poběžovice s.r.o. Hostouňská 45, 34522 Poběžovice 07.01.2011
22.05.2018 KONKURS INS 13843/2010 RČ 5504020863 Petr Berdych Kateřina 32, 35134 Skalná 03.08.2011
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 13777/2010 RČ 7809062899 Zdeněk Sakajto Dr. Horákové 625/3, 40007 Ústí nad Labem 23.11.2010
25.05.2018 KONKURS INS 13569/2010 IČ 27347125 Netzona.Cz s.r.o. Bžany 8, 41501 Teplice 06.01.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 13133/2010 RČ 6959111225 Dagmar Veselková K. Lávičky 5, 37007 České Budějovice 01.12.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 13113/2010 RČ 7603150786 Václav Blanda Molitorov 27, 28161 Kouřim 27.01.2011
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 13080/2010 RČ 6510161812 Zdeněk Kohout Rooseveltovo nám. 423, 41501 Teplice 24.11.2010
22.05.2018 KONKURS INS 12967/2010 IČ 49356160 AUGUSTUS, spol.s r.o. Kubelíkova 54, 13000 Praha 3 30.03.2012
25.05.2018 KONKURS INS 12899/2010 IČ 26403994 LEVITA s.r.o. Zaječice 72, 25167 Pyšely 14.12.2010
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 12767/2010 RČ 5808016302 Vojtech Psota Kbelany 11, 33022 Kbelany 20.12.2010
21.05.2018 KONKURS INS 12724/2010 IČ 26790777 interdecor s.r.o. Na Zbytkách 446, 73801 Staré Město 18.01.2011
22.05.2018 KONKURS INS 12700/2010 IČ 25542737 SIS silniční stavitelství s.r.o. Bystrická 1183/34, 62400 Brno 21.09.2011
25.05.2018 KONKURS INS 12645/2010 IČ 48394360 OLSTAR s.r.o. Lazecká 557/70a, 77200 Olomouc 30.12.2010
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9458/2010 RČ 5855171586, IČ 73681083 Věra Vozdecká Halenkov 10E, 75603 Halenkov 23.11.2010
21.05.2018 KONKURS INS 12500/2010 RČ 7854195646 Žaneta Klempárová Zákrejsova 1067/6, 70200 Ostrava - Přívoz 03.11.2010
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12401/2010 RČ 6457220682, IČ 68461976 Veronika Bakešová Ječná 677, 50003 Hradec Králové 3 17.12.2010
23.05.2018 KONKURS INS 12363/2010 RČ 7961023059 Monika Gazdiková 50315 Hněvčeves 3 28.12.2010
22.05.2018 KONKURS INS 12325/2010 RČ 6409160087 Ivo Novák Lbín 46, 41201 Litoměřice 06.01.2011
23.05.2018 KONKURS INS 10843/2010 IČ 28276302 Bednění Slovák s.r.o. Rašínova 103/2, 60200 Brno 06.01.2011
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12181/2010 RČ 6707191513, IČ 47653833 Václav Supík 73961 Třinec-Oldřichovice 930 30.12.2010
19.05.2018 PRAVOMOCNA INS 12170/2010 RČ 7310034149 Jan Linek Náměstí Míru 12, 76001 Zlín 11.03.2011
24.05.2018 VYRIZENA INS 12129/2010 IČ 27705978 Molčík s.r.o. Mikulovská 1014, 69142 Valtice 28.02.2012
24.05.2018 KONKURS INS 12010/2010 IČ 25215345 Z á m e k M o s t o v , s.r.o. 35002 Mostov čp. 1 19.07.2011
18.05.2018 KONKURS INS 11937/2010 RČ 5603076512, IČ 10075941 Jan Němeček Západní 75, 79604 Prostějov 13.10.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11909/2010 RČ 6801100306 Zbyněk Jirouš Družby 339, 53009 Pardubice - Polabiny 29.11.2010
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11867/2010 RČ 7260244849 Marcela Berkiová Lidická 6, 55102 Jaroměř - Josefov 26.10.2010
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11862/2010 RČ 6708176101 Jozef Berki Lidická 6, 55102 Jaroměř - Josefov 26.10.2010
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11771/2010 RČ 6112101534, IČ 46410511 Jan Šubert Černčice 20, 43985 Petrohrad 11.11.2010
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11698/2010 RČ 5905270976 Miroslav Švestka nám. E. Husserla 1646/13, 79601 Prostějov 28.01.2011
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11441/2010 RČ 5406091548, IČ 13205692 Jan Kašpar K Lesu 212, 50009 Hradec Králové - Svinary 15.03.2011
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 11410/2010 RČ 506201188 Hana Dvořáková 56002 Rybník 174 19.10.2010
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 11368/2010 RČ 7303084283 Radek Janka Zámecká 825, 69632 Ždánice 19.10.2010
21.05.2018 KONKURS INS 11310/2010 IČ 25289292 BRUNO s.r.o. Na ostrově 223, 56223 Ústí nad Orlicí 26.01.2011
22.05.2018 KONKURS INS 11308/2010 RČ 500623115 Miloslav Svoboda Růžová 217, 27711 Neratovice, Lobkovice 11.01.2011
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 11215/2010 IČ 26381958 A.P.T. - Sped s.r.o. 33004 Hromnice 44 04.02.2011
24.05.2018 KONKURS INS 10894/2010 IČ 26830400 EMULZ a.s. Štefánikova 18/25, 15000 Praha 5 21.12.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 10723/2010 RČ 7859224934 Monika Gomolová SNP 436, 73961 Třinec - Lyžbice 29.09.2010
24.05.2018 VYRIZENA INS 10560/2010 RČ 6854221638 Ivana Šafránková Komárov 77, 54401 Vítězná 25.10.2010
21.05.2018 KONKURS INS 5231/2010 IČ 27371492 Caramba media s.r.o. Jizerská 1091, 37011 České Budějovice 15.09.2010
24.05.2018 KONKURS INS 10249/2010 IČ 27294099 STZ a.s. Žukovova 100, 40129 Ústí nad Labem 17.12.2010
21.05.2018 KONKURS INS 10227/2010 IČ 46507141 100 Mega Hradec Králové, spol. s r.o. Gočárova 748, 50002 Hradec Králové 01.11.2010
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9964/2010 IČ 61672505 ELKO Šťovíček a.s. Šťáhlavy 602, 33203 Šťáhlavy 11.01.2011
22.05.2018 KONKURS INS 9903/2010 RČ 525926344 Anna Majerová Skelná Huť 12, 34022 Nýrsko 01.12.2010
22.05.2018 KONKURS INS 9886/2010 RČ 8262223618 Lucie Jirušková 54401 Kohoutov 144 03.11.2010
22.05.2018 KONKURS INS 9511/2010 IČ 45351392 SPIN Plzeň a.s. Borůvková 13, 31200 Plzeň 03.11.2010
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9427/2010 RČ 6651021190 Pavla Šuhajová Radniční 602/10, 67172 Miroslav 17.09.2010
23.05.2018 KONKURS INS 9423/2010 RČ 5504102175, IČ 60039566 Stanislav Matocha Ruská 563/22, 10100 Vršovice, Praha 10 07.03.2011
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9399/2010 RČ 7601062337 Jaroslav Nepraš Nádražní 228, 47301 Nový Bor 13.09.2010
22.05.2018 KONKURS INS 9269/2010 IČ 60722258 BINOM, spol. s r.o. - v likvidaci Modřická 205, 66448 Moravany u Brna 21.02.2011
23.05.2018 KONKURS INS 9086/2010 IČ 49240081 R A F a.s. v likvidaci Seifertova 14, 13000 Praha 3 29.09.2010
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9006/2010 IČ 25179551 BV-REINST s.r.o. v likvidaci Nám. 14. října 1307/2, 15000 Praha 5 19.01.2011
23.05.2018 KONKURS INS 8909/2010 IČ 45350281 SP Poběžovice a.s. Hostouňská 45, 34522 Poběžovice 20.09.2010
23.05.2018 KONKURS INS 8774/2010 IČ 48232521 Robert Kalenda Vesce 38, 38001 Budíškovice 26.01.2011
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8597/2010 IČ 28409752 EKOPURING spol. s r.o. Sládkovičova 1247-PS6, 14200 Praha 4 09.09.2010
24.05.2018 VYRIZENA INS 8244/2010 RČ 6809120483 Josef Šterber Chodov 121, 34533 Chodov 04.10.2010
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8215/2010 RČ 7511133707 Tomáš Klapal Lipová 272, 58401 Ledeč nad Sázavou 01.02.2011
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 8181/2010 RČ 5552050691, IČ 75196191 Jana Sazamová Hyršov 3, 34506 Kdyně 29.09.2010
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 8179/2010 RČ 500727300 Pavel Sazama Hyršov 3, 34506 Kdyně 29.09.2010
25.05.2018 KONKURS INS 7913/2010 RČ 5909221109, IČ 14857456 Vlastislav Hofman Račetice 102, 43801 Žatec 1 24.09.2010
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7835/2010 IČ 25934309 NPJA, s.r.o. Kalendova 688, 50004 Hradec Králové 31.08.2010
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7713/2010 RČ 531230116 Petr Scheffczik Polní 402, 74719 Bohuslavice 04.05.2011
23.05.2018 KONKURS INS 7608/2010 IČ 27935868 DAX Logistics (Czech Republic), spol. s r.o. náměstí 14. října 1307/2, 15000 Praha 5 19.08.2010
21.05.2018 KONKURS INS 7558/2010 IČ 27202429 Realitní a investiční společnost s.r.o. Ve Žlíbku 1878/35, 19300 Praha 9 - Horní Počernice 03.12.2010
24.05.2018 KONKURS INS 7427/2010 IČ 48200689 EURO SPEDITION TŘEBOŇ, spol. s r.o. Za nádražím 816/II, 37901 Třeboň 31.08.2010
22.05.2018 KONKURS INS 7278/2010 RČ 8059144533 Blanka Musilová Novodvorská 1035/6, 67401 Třebíč 06.09.2012
24.05.2018 KONKURS INS 7174/2010 RČ 7603204125, IČ 65365097 Pavel Hradil 76319 Kašava 187 18.11.2010
23.05.2018 KONKURS INS 7085/2010 IČ 25920383 DC point s.r.o. Veronské nám. 377, 10900 Praha 10, Horní Měcholupy 29.07.2010
22.05.2018 KONKURS INS 6548/2010 IČ 25660233 MUSTER+CO, s.r.o. "v likvidaci" Hlavní 262, 73911 Frýdlant nad Ostravicí 19.08.2010
21.05.2018 KONKURS INS 6532/2010 IČ 26412616 BK MEDIKA a.s. v likvidaci Pod Nemocnicí 871, 33901 Klatovy II 22.09.2010
25.05.2018 KONKURS INS 4826/2010 IČ 27439739 Michálek logistic s.r.o. Mělnická 80, 27701 Dolní Beřkovice 22.07.2010
18.05.2018 KONKURS INS 6329/2010 IČ 26198321 NOMONIC s.r.o. Ocelářská 1354/35, 19000 Praha 9 - Libeň 24.06.2010
21.05.2018 KONKURS INS 6312/2010 RČ 5459181156 Ludmila Husáková 50315 Hněvčeves 3 18.06.2010
21.05.2018 KONKURS INS 6308/2010 RČ 500822311 František Husák 50315 Hněvčeves 3 3 18.06.2010
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6265/2010 RČ 5755192168 Marie Vavrušová 53941 Kameničky 135 21.07.2010
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6173/2010 RČ 6503181201 Miloš Fišer 56002 Česká Třebová - Lhotka 195 17.08.2010
21.05.2018 KONKURS INS 6168/2010 IČ 26353156 LENALI CZ s.r.o. 33544 Kasejovice 337 27.08.2010
24.05.2018 KONKURS INS 6098/2010 IČ 27870430 Business Angels Investment a.s. Václavské nám. 808/66, 11000 Praha 1 21.07.2010
22.05.2018 KONKURS INS 6072/2010 RČ 8310064389 Milan Pařil Hlinsko pod Hostýnem 65, 76841 Bystřice pod Hostýnem 20.10.2010
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5926/2010 RČ 480922270 Josef Džadoň Sokolovská 1528, 35601 Sokolov 21.09.2012
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5789/2010 RČ 7712105192, IČ 70145997 Michal Antoš 56501 Plchovice 22 17.08.2010
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5621/2010 RČ 7309121996, IČ 61753904 Jaroslav Šibík Luby 52, 33901 Klatovy 1 07.01.2011
23.05.2018 KONKURS INS 3981/2010 IČ 47666501 VaV Energie, s.r.o. v likvidaci Nádražní 540, 27371 Zlonice 16.12.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5284/2010 IČ 75293188 Tibor Iró Dukelská 262, 74242 Šenov u Nového Jičína 03.11.2010
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 5185/2010 RČ 6201276323 Ján Chalány Dobřínsko 90, 67201 Moravský Krumlov 01.09.2010
25.05.2018 KONKURS INS 4962/2010 IČ 26871548 SUGAL spol. s r.o. Ostravská 314/3, 74301 Bílovec 18.05.2010
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4811/2010 RČ 6708101378, IČ 63195968 Rudolf Schmidt 56102 Dolní Dobrouč 69 28.05.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4664/2010 IČ 26860406 PROFID s.r.o. 75661 Vigantice 103 29.06.2010
25.05.2018 KONKURS INS 4653/2010 IČ 45147841 METAZ a.s. Ing. Fr. Janečka 147, 25741 Týnec nad Sázavou 05.05.2010
22.05.2018 KONKURS INS 4575/2010 IČ 27524221 Rezidence Marci s.r.o. 17. listopadu 216, 53002 Pardubice, Zelené Předměstí 12.05.2010
24.05.2018 VYRIZENA INS 4556/2010 RČ 6657200759 Ivana Hušková Antonína Dvořáka 335, 51101 Turnov 02.06.2010
21.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4519/2010 RČ 460811032 Josef Tušinovský 78346 Těšetice - Vojnice 93 26.10.2010
21.05.2018 VYRIZENA INS 5813/2009 IČ 27067696 RONAD s.r.o. Švehlova 1362/36, 10200 Praha 10 26.04.2010
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4355/2010 IČ 26806452 Streetwear OFFLINE s.r.o. Dolní náměstí 308/18, 74601 Opava 20.05.2010
24.05.2018 KONKURS INS 4253/2010 RČ 7406274975 Petr Kajfoš 73995 Bystřice 1338 21.09.2010
24.05.2018 KONKURS INS 4219/2010 RČ 480926137 Zdeněk Urban Náměstí 20, 54371 Hostinné 01.06.2010
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 4127/2010 RČ 6960110058 Jaroslava Šustrová Masákova Lhota 99, 38472 Zdíkov 19.08.2010
22.05.2018 KONKURS INS 3960/2010 IČ 47116749 STIM TOOLS, a.s. Vinohradská 2396/184, 13000 Praha 3 28.06.2010
24.05.2018 KONKURS INS 3805/2010 RČ 6902280066 Vít Moureček Hájkova 167, 34201 Sušice 24.06.2010
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3311/2010 RČ 5510220529 Pavel Šponiar Plánická 125, 33901 Klatovy V 27.04.2010
21.05.2018 KONKURS INS 3143/2010 RČ 6504010480, IČ 48337927 Viliam Smik 35002 Milhostov 57 21.10.2010
22.05.2018 KONKURS INS 3071/2010 IČ 25937731 MTS GROUP s. r. o. ul. 17. listopadu 216, 53002 Pardubice 17.05.2010
22.05.2018 KONKURS INS 3043/2010 IČ 27167658 Oleofin, a.s. Anglická 140/20, 12000 Praha 2 22.04.2010
22.05.2018 KONKURS INS 2933/2010 IČ 46708707 SETUZA, a.s. Žukovova 100, 40129 Ústí nad Labem 10.12.2010
22.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 2817/2010 RČ 5757021083 Dagmar Koudelková Přikrylovo nám. 2, 79601 Prostějov 26.03.2010
25.05.2018 KONKURS INS 2546/2010 IČ 25183567 KAREL DVOŘÁK, a.s. Vožická 2604, 39002 Tábor 08.04.2010
24.05.2018 KONKURS INS 2456/2010 IČ 25720074 HÁJEK a.s. Na Poříčí 42/1052, 11000 Praha 1 13.12.2010
21.05.2018 KONKURS INS 2279/2010 IČ 45358001 Pozemní stavby spol. s r.o. Cheb Obětí nacismu 31, 35002 Cheb 31.03.2010
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2137/2010 RČ 8511015436 Ondřej Zaoral Revoluční 567, 79841 Kostelec na Hané 02.11.2010
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2033/2010 IČ 63670283 Med-Media, spol. s r.o. Václavské náměstí 808/66, 11000 Praha 1 21.06.2010
18.05.2018 KONKURS INS 1978/2010 RČ 510704341, IČ 16381653 Leopold Hrdlička Velvěty 56, 41762 Rtyně nad Bílinou 07.07.2010
23.05.2018 KONKURS INS 1919/2010 IČ 49197584 Šumavský Masokombinát s.r.o. Koldinova 672/II, 33901 Klatovy 08.03.2010
21.05.2018 VYRIZENA INS 1862/2010 IČ 25933396 FLEXAM, s.r.o. Pražská 13, 50004 Hradec Králové 4 02.04.2010
25.05.2018 KONKURS INS 1846/2010 IČ 26228815 LEIS Engineering a.s. Kaštanová 64, 62000 Brno 23.03.2010
23.05.2018 KONKURS INS 1829/2010 IČ 28592 JIHOTVAR výrobní družstvo Veselí nad Lužnicí - v likvidaci Příbramská 171, 26724 Neumětely 20.04.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1349/2010 RČ 462361129 Miluška Wünschová Dolní Žleb 108, 40502 Děčín 14 18.02.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1160/2010 RČ 6308231094 Bronislav Macek 54906 Bohuslavice 316 09.03.2010
25.05.2018 KONKURS INS 1012/2010 RČ 6511131462 Miroslav Prágl Černiv 78, 41002 Lovosice 19.02.2010
22.05.2018 KONKURS INS 910/2010 IČ 27753930 Resident Invest, a.s. Brněnská 404, 66442 Modřice 18.06.2010
24.05.2018 KONKURS INS 873/2010 IČ 47470364 VESTAP Pardubice s.r.o. V Zahradách 54, 53002 Pardubice, Mikulovice 15.04.2010
22.05.2018 VYRIZENA INS 766/2010 IČ 27684466 TRAKTORY MORAVA s.r.o. Nížkovice 272, 68401 Slavkov u Brna 26.02.2010
22.05.2018 K-PO ZRUŠ. INS 545/2010 IČ 25421743 ATLAS STEEL, spol. s r.o. Revoluční 86, 40032 Ústí nad Labem 10.06.2010
24.05.2018 KONKURS INS 531/2010 IČ 49193104 M. V. KOOBRA s.r.o. Republikánská 2, 31202 Plzeň 05.05.2010
22.05.2018 KONKURS INS 398/2010 IČ 25532774 Oděvní podnik, a.s. Za Drahou 4239/2, 79704 Prostějov 25.01.2010
23.05.2018 KONKURS INS 376/2010 RČ 6407200327 Milan Vlach Tuhaň 75, 51251 Stružinec 22.04.2010
22.05.2018 VYRIZENA INS 333/2010 RČ 6411030450 Milan Kovář Žerotínova 1116, 50801 Hořice v Podkrkonoší 26.02.2010
22.05.2018 KONKURS INS 240/2010 IČ 26913941 DPZ METAL, s.r.o. Šámalova 1130/62, 61500 Brno 20.05.2010
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 9470/2009 IČ 28541171 Clevit Systems s.r.o. Mukařovského 1985, 15500 Praha 5 , Stodůlky 01.04.2010
21.05.2018 KONKURS INS 9341/2009 IČ 60109271 AGRO, s. r. o., Jizbice Jizbice 85, 54701 Náchod 26.04.2010
24.05.2018 KONKURS INS 9175/2009 IČ 25061607 CON INVEST a.s. Za Pivovarem 3, 26301 Dobříš 12.05.2010
25.05.2018 KONKURS INS 9115/2009 IČ 25124510 BRESSON a.s. Brojova 2113/16, 32600 Plzeň 30.12.2009
24.05.2018 KONKURS INS 9026/2009 IČ 26320266 EUROMONT - SM s.r.o. Všeruby 132, 33016 Všeruby 19.04.2010
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 9001/2009 IČ 28421230 Grotto Trade CZ, s.r.o. Mezibranská 1579/4, 11000 Praha 1 01.02.2010
24.05.2018 KONKURS INS 8846/2009 RČ 500719116 Pavel Kratochvíl Velké náměstí 2, 38601 Strakonice 26.07.2010
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8841/2009 RČ 8458173053 Ludmila Pávová Bratří Čapků 665, 50003 Hradec Králové 22.12.2009
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8784/2009 RČ 8259122861 Jana Mynářová Havlíčkova 709/10, 41901 Duchcov 13.01.2010
18.05.2018 KONKURS INS 8747/2009 IČ 25886681 Bytmont Frýdek-Místek, spol. s r.o. T. G. Masaryka 1129, 73801 Frýdek - Místek 31.12.2009
24.05.2018 KONKURS INS 8520/2009 IČ 25003852 DC SPED spol. s r.o. Hrbovická 437/64, 40001 Ústí nad Labem 12.05.2011
24.05.2018 KONKURS INS 8239/2009 IČ 25266390 VOPE s.r.o. v likvidaci Roháčova 188/37, 13000 Praha 3 04.01.2010
21.05.2018 VYRIZENA INS 8221/2009 IČ 46889078 Antonín Ambrož 79803 Plumlov 302 08.12.2009
25.05.2018 PRAVOMOCNA INS 8178/2009 RČ 490819110, IČ 62684540 Radomír Kokeš Smetanova 241, 53862 Hrochův týnec 09.03.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 8149/2009 RČ 6062070938 Irena Pufferová Horská 497/16, 40501 Děčín 03.12.2009
24.05.2018 KONKURS INS 7917/2009 IČ 26118394 AUTOMOBILTECHNIK PRAHA s.r.o. Beranových 140, 19000 Praha 9 11.01.2010
22.05.2018 KONKURS INS 7846/2009 IČ 25849778 THERMSTAV s.r.o. Podubí 200, 74722 Dolní Benešov 06.01.2010
24.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7601/2009 RČ 6855250545 Svatava Riegerová Čs. Legií 1876, 26901 Rakovník 02.03.2010
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 7513/2009 RČ 5656092222 Anna Fichtlová Dlouhá 881, 33023 Nýřany 02.12.2009
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7510/2009 IČ 64790975 D.K.M., spol. s r.o. v likvidaci Sladkovského 520, 53002 Pardubice 22.03.2010
24.05.2018 KONKURS INS 7270/2009 IČ 25233165 JPR lighting spol. s r.o. Mánesova 1663, 35605 Sokolov 15.02.2010
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7275/2009 RČ 6011011369 Teodor Recmaník Aloise Gavlase 57/1, 70030 Ostrava - Dubina 08.12.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 7194/2009 RČ 525329103 Naděžda Hurychová Matěje Kopeckého 4826, 43003 Chomutov 20.11.2009
23.05.2018 ODDLUŽENÍ INS 6903/2009 RČ 470628109 Petr Křížek 34601 Vidice 22 08.12.2010
23.05.2018 KONKURS INS 6873/2009 RČ 6701111065 Jan Pánek Hlavní 23, 29001 Senice 08.04.2010
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 6659/2009 RČ 5706261253 Jiří Stránský Mistrovice 160, 47113 Nový Oldřichov 16.11.2009
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 6246/2009 RČ 7707120707 David Ondek V. Ulice 250, 27307 Vinařice 27.10.2009
22.05.2018 KONKURS INS 6069/2009 RČ 530221074 Ladislav Zatloukal 23.11.2009
23.05.2018 KONKURS INS 6055/2009 IČ 44131500 Petr Molčík Mikulovská 1014, 69142 Valtice 22.01.2010
22.05.2018 KONKURS INS 5797/2009 IČ 26436906 W-STEMASO, s.r.o. v likvidaci Loučovice 90, 38276 Loučovice 09.09.2009
21.05.2018 KONKURS INS 5765/2009 RČ 5604102240, IČ 16732243 Jiří Kellner K Potoku 1153, 33701 Rokycany-Nové Město 22.01.2010
21.05.2018 KONKURS INS 5761/2009 IČ 73299511 Lucie Lovčice 15, 34034 Plánice 27.10.2009
24.05.2018 KONKURS INS 5513/2009 IČ 49898264 Milan Tichý Družstevní 1300, 46401 Frýdlant 14.09.2009
23.05.2018 KONKURS INS 5461/2009 RČ 8103014733 Vladimír Zelníček Pohodová 53, 67168 Hrabětice 10.09.2010
23.05.2018 KONKURS INS 5354/2009 IČ 27083209 PQS cz, s.r.o. Na Pankráci 1618/30, 14000 Praha 4 07.10.2009
24.05.2018 KONKURS INS 2256/2009 RČ 6811110262 Martin Hlaváček Vlašská 331/26, 11000 Praha 1 - Malá Strana 13.08.2009
18.05.2018 KONKURS INS 4997/2009 IČ 25921053 Dufestav spol. s r.o. 15.12.2009
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4966/2009 RČ 525704325 Jiřina Vaníková Masarykovo nám. 1, 33701 Rokycany 10.09.2009
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4965/2009 RČ 5610300421, IČ 41666500 Ladislav Vaník Masarykovo nám. 1, 33701 Rokycany 12.11.2009
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 4718/2009 RČ 5462201118 Václava Šulcová Všechlapy 75, 28802 Nymburk 06.01.2010
18.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4700/2009 RČ 7505052709 Zdeněk Řehák Za Valem 1301/5, 14800 Praha 4 - Kunratice 01.03.2010
22.05.2018 KONKURS INS 4546/2009 IČ 62362887 TROPPAU INVEST LEASING, spol. s r.o. Těšínská 2759/30, 74601 Opava 03.12.2013
23.05.2018 KONKURS INS 4508/2009 IČ 47757582 Radek Charvát Kamenná 5128, 43004 Chomutov 23.12.2009
25.05.2018 KONKURS INS 4369/2009 RČ 7054054689, IČ 70251088 Ivana Černá 25.05.2010
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 4289/2009 RČ 6658256506 Anna Bandriová Jateční 1153, 73581 Bohumín - Nový Bohumín 07.08.2009
21.05.2018 KONKURS INS 3971/2009 IČ 48909491 STŘEDOMORAVSKÁ METALURGICKÁ A STROJÍRENSKÁ, a.s., zkratka SMS Řepčínská 86, 77900 Olomouc 20.01.2010
21.05.2018 KONKURS INS 3956/2009 RČ 5660141333 Danuše Křivánková Domašov 308, 79085 Bělá pod Pradědem 08.10.2009
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3932/2009 RČ 6555090069 Miroslava Vitošová 28916 Přerov nad Labem 38 13.10.2009
23.05.2018 KONKURS INS 3853/2009 IČ 48360660 KOVELTA s.r.o. 33501 Nekvasovy 1 10.08.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3800/2009 RČ 415604720 Rozália Samuelová Hrušovanská 224, 69183 Jevišovka 10.07.2009
23.05.2018 KONKURS INS 3712/2009 IČ 61324493 Stavební a investiční realizace S.I.R. spol. s r.o. v likvidaci Račetice 20, 43801 Račetice 04.08.2009
21.05.2018 KONKURS INS 3610/2009 IČ 46990828 VSO-Dřevo, spol. s r.o. 68351 Holubice č. 296 02.09.2009
24.05.2018 KONKURS INS 3458/2009 RČ 5502171532, IČ 64248755 Bohumír Petr Hálkova 57, 56601 Vysoké Mýto - Pražské Předměstí 22.09.2009
24.05.2018 KONKURS INS 3399/2009 IČ 25009931 CNC technik spol. s r.o. 40745 Kytlice 152 15.07.2009
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3389/2009 RČ 7108245694, IČ 61900770 Břetislav Gregorek Generála Kholla 189, 26101 Příbram II 15.07.2009
25.05.2018 KONKURS INS 3378/2009 RČ 461110415, IČ 18065996 Albín Jedlička 31.07.2009
24.05.2018 PRAVOMOCNA INS 3295/2009 RČ 5905021001, IČ 49276352 Jaroslav Henzl Bezručova 129, 58001 Havlíčkův Brod 10.07.2009
18.05.2018 VYRIZENA INS 3291/2009 IČ 27472434 CRM business s.r.o. 53401 Ostřetín 216 16.03.2010
19.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3154/2009 IČ 25377426 STADROP, spol. s r.o. Kylešovická 34, 74601 Opava 05.06.2009
23.05.2018 KONKURS INS 3114/2009 IČ 64359727 RAST s.r.o. Ve vilkách 1759, 34701 Tachov 30.07.2009
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2915/2009 IČ 26434873 KROUPA - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. V Uličce 3, 28121 Červené Pečky 10.06.2009
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2829/2009 RČ 6556030976 Vlasta Badurová Haškova 646/18, 73401 Karviná - Ráj 03.06.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2783/2009 IČ 64052109 GEOSPED spol. s. r.o. Haškova 942/20, 46006 Liberec 02.09.2009
25.05.2018 KONKURS INS 2798/2009 RČ 6904305210 Rostislav Antončík Borovského 832/26, 73401 Karviná - Ráj 08.06.2009
21.05.2018 KONKURS INS 2545/2009 IČ 25423321 COMEX PLUS s.r.o. Měšťanská 2221, 40747 Varnsdorf 08.09.2009
21.05.2018 KONKURS INS 2479/2009 IČ 26786109 STAVBY MORAVA, spol. s r.o. Velká Dlážka 527, 75001 Přerov 22.06.2009
22.05.2018 KONKURS INS 2439/2009 IČ 26710871 Dreim CZ s.r.o. U Kamýku 285, 14200 Praha 4 10.06.2009
25.05.2018 KONKURS INS 2431/2009 IČ 26480042 AQ OKNA s.r.o. Kolbenova 159/7, 19000 Praha 9 28.05.2009
18.05.2018 PRAVOMOCNA INS 2416/2009 IČ 47536543 VULTUR Trading, s.r.o. v likvidaci Karolíny Světlé 147, 28002 Kolín 13.05.2009
23.05.2018 KONKURS INS 2396/2009 RČ 7402224819 Jan Hero Nádražní 786, 33141 Kralovice 10.06.2009
23.05.2018 KONKURS INS 2341/2009 IČ 65278348 NOVAKO JIHLAVA s.r.o. U Rybníka 15a, 58601 Jihlava - Bedřichov 21.05.2009
18.05.2018 KONKURS INS 2242/2009 IČ 45554200 Oldřich Smejkal Průmyslová 161, 50302 Předměřice nad Labem 28.04.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2051/2009 RČ 8055130160 Petra El hamzi Choceradská 2949/3, 14000 Praha 4 14.05.2009
23.05.2018 KONKURS INS 1949/2009 IČ 25431552 INDES INVEST s.r.o. Svobody 80, 37901 Třeboň 18.06.2009
24.05.2018 VYRIZENA INS 1942/2009 IČ 25919598 M & K real, s.r.o. v likvidaci Šimkova 1223, 50003 Hradec Králové 3 04.06.2009
23.05.2018 KONKURS INS 1741/2009 IČ 25253565 FIL - GROUP, akciová společnost v likvidaci T.G.Masaryka 388, 56501 Choceň 29.04.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1712/2009 RČ 7851130485 Kristýna Haladová Fialková 1268, 10600 Praha 106 20.04.2009
25.05.2018 KONKURS INS 1627/2009 IČ 28065239 majordomus gastro s.r.o. nám. Přemysla Otakara II. 123/36, 37001 České Budějovice 22.07.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1577/2009 RČ 7802220305 Marek Kopřiva Volkova 1124/2, 19800 Praha 9 06.04.2009
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1421/2009 RČ 6754301422 Blanka Štechmüllerová Bobkova 748, 19800 Praha 9 26.03.2009
24.05.2018 KONKURS INS 1022/2009 RČ 5961121122 Helena Dvořáková Záhřebská 155/28, 12000 Praha 2 11.05.2009
23.05.2018 KONKURS INS 823/2009 IČ 27339998 VON CZ s.r.o. Bratislavská 1405/22, 40001 Ústí nad Labem 12.05.2009
23.05.2018 KONKURS INS 798/2009 RČ 5811070232, IČ 46764186 Miroslav Zitko Hájkova 2073, 43801 Žatec 26.03.2009
23.05.2018 KONKURS INS 797/2009 RČ 6157080732 Greta Zitková Hájkova 2073, 43801 Žatec 23.03.2009
24.05.2018 KONKURS INS 714/2009 IČ 33243 Pražské stavební bytové družstvo Na Hutmance 7/300, 15000 Praha 5 20.04.2009
21.05.2018 KONKURS INS 695/2009 IČ 27394492 MOSTRO Engineering, a.s. Komořanská 1900/63, 14314 Praha 4 26.02.2009
24.05.2018 KONKURS INS 645/2009 IČ 26507498 TESLA MEDIA, spol. s r.o. Na Florenci 1686/9, 11171 Praha 1 26.03.2009
23.05.2018 KONKURS INS 561/2009 RČ 6305041985 Tomáš Vejdělek 53322 Býšť - Hoděšovice 150 13.02.2009
18.05.2018 KONKURS INS 66/2009 IČ 60825791 EXTRA-BETON s.r.o. v likvidaci Kaplířova 20, 32008 Plzeň 16.03.2009
22.05.2018 PRAVOMOCNA INS 54/2009 IČ 64048594 Wijdeven Power Electronics s.r.o. Svatováclavská 142/1, 41201 Litoměřice 09.02.2009
18.05.2018 KONKURS INS 5308/2008 IČ 26438674 CVJ a.s. Na Strži 1676/63, 14062 Praha 4 06.02.2009
21.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5304/2008 IČ 61538949 SCHOELLER LITVÍNOV k.s. Nádražní 557, 43600 Litvínov 09.01.2009
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 5255/2008 RČ 6702091165 Ladislav Váji nagy Klimšova 662/9, 73601 Havířov - Šumbark 08.01.2009
19.05.2018 KONKURS INS 5106/2008 IČ 27710602 Alfra - Eleton Brno, s.r.o. Masarykova 110, 66442 Modřice 13.01.2009
25.05.2018 KONKURS INS 4979/2008 IČ 47911034 MIPL, spol. s r.o. Šumická 2325, 68801 Uherský Brod 09.03.2009
21.05.2018 KONKURS INS 4977/2008 IČ 26105209 Zdeňkovy stavby s.r.o. Pražská 326, 39701 Písek 05.02.2009
23.05.2018 KONKURS INS 4934/2008 RČ 6859161859 Romana Slámová Dolní Pěna 7, 37701 Jindřichův Hradec 14.04.2009
23.05.2018 KONKURS INS 4787/2008 RČ 6612180124 František Světinský Spojovací 143, 28002 Veltruby - Hradišťko I 12.01.2009
23.05.2018 KONKURS INS 4769/2008 IČ 26899701 KORFIL a.s. Uzbecká 32, 62500 Brno 16.12.2008
22.05.2018 KONKURS INS 4722/2008 IČ 25233599 BRAVEX Radnice, spol. s r.o. Plzeňská 53, 33828 Radnice 14.01.2009
22.05.2018 KONKURS INS 4708/2008 RČ 6756180651 Ivana Světinská Spojovací 143, 28002 Veltruby - Hradišťko I 12.01.2009
21.05.2018 KONKURS INS 4666/2008 RČ 6612011615 Martin Hofman V Chatách 119/11, 25101 Říčany-Pacov 13.03.2009
24.05.2018 KONKURS INS 4646/2008 IČ 25826379 STAVOKOMP, stavební a.s. Rudé armády 2001/30a, 73301 Karviná - Hranice 13.02.2009
22.05.2018 KONKURS INS 4619/2008 IČ 46962328 EURAC, a.s. Veselá 169/24, 60200 Brno 09.02.2009
21.05.2018 KONKURS INS 4389/2008 IČ 63906104 ŠÍP Č.Budějovice s.r.o. Riegrova 1756/51, 37001 České Budějovice 18.02.2009
24.05.2018 KONKURS INS 4369/2008 RČ 7503315083 Petr Slončík Osvobození 829, 73514 Orlová - Lutyně 11.02.2009
24.05.2018 KONKURS INS 4166/2008 RČ 7106040942 Miroslav Grepl Vodkova 134, 29301 Mladá Boleslav 21.11.2008
22.05.2018 KONKURS INS 3999/2008 RČ 6704190834 Jaroslav Seifert Levousy 16, 41002 Lovosice 22.10.2008
25.05.2018 KONKURS INS 3983/2008 RČ 5904030319 Petr Smetka Jungmannovo náměstí 765/5, 11000 Praha 1 23.04.2009
22.05.2018 KONKURS INS 3732/2008 IČ 12653 SKLÁRNY KAVALIER, a.s. Sklářská 359, 28596 Sázava 02.10.2008
25.05.2018 ODSKRTNUTA INS 3582/2008 IČ 27297829 ProInex Coating, s. r. o. U Cukrovaru 509/4, 40007 Ústí nad Labem 15.10.2008
21.05.2018 KONKURS INS 3338/2008 IČ 26335743 Melagris, s.r.o. Malý Bor 113, 34101 Horažďovice 15.09.2008
24.05.2018 KONKURS INS 3316/2008 IČ 25285726 EGEMA s.r.o. Třebohostická 2283/2, 10000 Praha 10 01.10.2008
23.05.2018 KONKURS INS 3258/2008 IČ 26460831 NET CALL, s.r.o. Břevnovská 433/12, 16900 Praha 6 16.09.2008
18.05.2018 KONKURS INS 2906/2008 IČ 25533088 Průmyslové stavitelství Brno, a.s. 29.10.2008
23.05.2018 KONKURS INS 2692/2008 RČ 500809046, IČ 12679666 Jaroslav Spurný Olomoucká 204, 78335 Horka nad Moravou 21.08.2008
23.05.2018 VYRIZENA INS 2683/2008 IČ 41604229 PONT, spol. s r.o. Masná 702/9, 11000 Praha 1 - Staré Město 15.07.2008
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 2540/2008 IČ 26239370 ENERGO wind system, a.s. Na Rybníčku 5, 12000 Praha 2 17.07.2008
23.05.2018 KONKURS INS 2123/2008 IČ 26408864 IDS distributor, spol. s r.o. nám. Jiřího z Poděbrad 106, 36401 Toužim 17.07.2009
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1927/2008 RČ 6002061527 Milan Soběslavský Hlinná 78, 41201 Litoměřice 08.08.2008
24.05.2018 KONKURS INS 1800/2008 RČ 7506302122, IČ 61138916 Robert Klášterka Červenohrádecká 102/5, 31200 Plzeň 4-Červený Hrádek 14.01.2009
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 1720/2008 RČ 6708161163, IČ 65215362 Roman Haman Nývltova 198, 50303 Smiřice 08.10.2008
25.05.2018 KONKURS INS 1681/2008 IČ 25441469 KERATECH GROUP a.s. Litoměřická 272, 41108 Štětí 09.05.2008
22.05.2018 KONKURS INS 1624/2008 IČ 49448749 PMC, s.r.o. 68305 Račice - Pístovice 206 01.07.2008
23.05.2018 K-PO ZRUŠ. INS 1618/2008 RČ 6806111202 Jaroslav Štolba Na Vysočanských vinicích 12, 19000 Praha 9 18.06.2008
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 1477/2008 IČ 25017489 BETA GEO s.r.o. Opletalova 220, 40331 Ústí nad Labem 17.07.2008
23.05.2018 KONKURS INS 1364/2008 RČ 6401301819 Jaroslav Francek Mládežnická 407, 74757 Slavkov 17.07.2008
22.05.2018 KONKURS INS 629/2008 RČ 430917072 Pavel Chadima Kamenická 537/55, 40502 Děčín II 19.03.2008
23.05.2018 KONKURS INS 573/2008 RČ 6201120904 Miloš Klír Šafaříkova 274, 33301 Stod 18.04.2008
23.05.2018 PRAVOMOCNA INS 555/2008 IČ 26371405 FINWEX s.r.o. Klatovská 322/294, 31800 Plzeň 14.03.2008
22.05.2018 ODSKRTNUTA INS 512/2008 RČ 5905231299 Oldřich Sýkora Dr. Horákové 648/6, 40007 Ústí nad Labem 03.03.2008
23.05.2018 ODSKRTNUTA INS 64/2008 RČ 440420416 Vladimír Odstrčilík 33824 Břasy 60 08.02.2008
Nalezeno 1000 řízení.

© 2009-2018. Sokordia, s.r.o., Antonínská 564/18, 60200 Brno, IČ: 29190088, DIČ: CZ29190088, info@sokordia.cz, www.sokordia.cz